Exatlon Türkiye yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Exatlon Türkiye’nin Netflix’de yayınlanması ile yarışmacıları araştırılmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın yeni projesinde 16 sosyal medya fenomeni, siyah ve beyaz olmak üzere iki takımda parkur mücadelesi veriyor. Siyah takımda yarışan Buğra Kazancı da izleyicilerin dikkatini çekti ve Buğra Kazancı kimdir, kaç yaşında ve nereli şeklinde aramalar yapılmaya başlandı. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 21:52
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 21:52
Exatlon Türkiye yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. Sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur'un yaptığı Exatlon Challenge’da birbirinden ilginç 16 fenomenin karşı karşıya geliyor. Peki, Buğra Kazancı kimdir, kaç yaşında, nereli?

BUĞRA KAZANCI KİMDİR?

1996 yılının Mart ayında dünyaya gelen Buğra Kazancı, baba tarafından aslen Trabzonludur. Avrasya Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olan Kazancı, sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Kişisel Youtube kanalının yanı sıra, MineCraft isimli oyun içerikleri ürettiği bir kanalı daha vardır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Buğra Kazancı’nın oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube kanalı bulunmakta. MineCraft evi kanalında 2,08MN abonesi bulunuyor ve 642.577.444 görüntülenme sayısına sahip.  Kendi Youtube hesabında ise 54,9K abonesi var. Görüntülenme sayısı ise 662.329. Buğra’nın Instagram hesabında ise 323K takipçisi bulunuyor ve gönderileri ortalama olarak 20K like alıyor. Ayrıca Buğra’nın MineCraft Evi kullanıcı isimli bir Twitch hesabı da bulunuyor. Burada ise 18K takipçisi var ve 202.592 görüntülenme almış.