Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Barış Erdoğan, Exatlon Türkiye'de yer alması nedeniyle merak edilen isimlerden birisi. Sosyal medya platformlarından tanınan fenomenleri buluşturan Exatlon Challenge, Netflix'te yayınlandı. Platformdan izlenmesiyle birlikte yarışmacıları araştırılmaya başlandı. Performans videoları ile bilinen Barış Erdoğan, Exatlon Türkiye'de beyaz takımda yer alıyor. Peki, Barış Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 20:28
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 20:28
Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Merakla beklenen Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. Platformda büyük ilgi gören Exatlon Türkiye'de 16 sosyal medya fenomeni, siyah ve beyaz olmak üzere iki takım altında yarışıyor. Ödül ile birlikte cezanın olduğu, birbirinden ilginç parkurların ve oyunların yer aldığı Exatlon Challenge kadar yarışmacıları da ilgi odağı oldu. Peki, Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

BARIŞ ERDOĞAN KİMDİR?

1995 yılında Norveç’in Oslo’da dünyaya geldiğini belirten Barış Erdoğan, Youtube video kanalında paylaştığı videolar ile tanınan bir isimdir. Genellikle aksiyon ve performans üzerine videolar paylaşan Erdoğan, daha önce televizyon ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior isimli yarışmaya da katılmıştır. Yarışmaya 2015 yılında İzmir’den katılmıştır. Yarışmada bölüm 1.si olmuş ayrıca Türkiye Parkur Şampiyonluğu bulunmaktadır. Ninja Warrior’da büyük ödülün sahibi olmuş ve 25 Bin TL kazanmıştır.

Hayatının parkurların yanı sıra aksiyon dolu geçtiğini belirten başarılı isim Youtube video kanalında eğitim videoları da paylaşmaktadır. Sakatlıklara karşı eklem güçlendirme, inşaat demirlerinde parkur antrenmanı, halter çalışmaları, sıfır bacak açma, karın kası, tatil, takla ve daha birçok videosu kanalında mevcuttur. Ayrıca resmi Youtube kanalındaki açıklamasında arkadaşları ile boş eğlence ve VLOG videolarını paylaştığını dile getirmiştir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Barış Erdoğan, özellikle performans/aksiyon videoları başta olmak üzere kanalında eğlence içerikleri yer alıyor.  Türkiye Parkur Şampiyonluğu ve Ninja Warrior’da bölüm birincilikleri bulunan Barış’ın 228K abonesi bulunuyor.  40.392.756 görüntülenme sayısına sahip. Instagram’da ise 26,6K takipçisi var ve gönderileri ortalama 2K like alıyor.