Exatlon Cup 2 ne zaman başlayacak? İşte Exatlon Cup Türkiye takımı yarışmacıları

Exatlon Cup 2 mücadelesi için geri sayım başladı. Heyecan dolu mücadelelerin yer alacağı Exatlon Cup mücadelesinde Türk takımında yer alacak yarışmacılar belli oldu. Peki, Exatlon Cup 2 ne zaman başlayacak? İşte Exatlon Cup 2 tarihi ve Türkiye takımında yer alacak olan isimler.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 12:22
Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 11:05

Exatlan Cup 2 için nefesler tutuldu. Çok yakında başlayacak olan Exatlon Cup mücadelesi öncesinde Türkiye takımında yarışacak olan isimler belli oldu. Öte yandan heyecan dolu yarışmanın sevenleri, Exatlon Cup mücadelesinin ne zaman başlayacağını da merak ediyor. Peki, Exatlon Cup 2 ne zaman başlayacak? İşte Exatlon Cup Türkiye takımı yarışmacıları.

EXATLON CUP NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Nefeslerin tutulacağı Exatlon Cup 2 mücadelesi için geri sayım başladı. Exatlon Cup 2 mücadelesi 11 Kasım 2019 Pazartesi günü itibariyle yayınlanacak. Mücadelede Türkiye, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti ve Meksika takımları yer alacak. Heyecan dolu mücadele Acunn.com üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

4 ÜLKE TEK ŞAMPİYON OLACAK!

Exatlon Cup mücadelesinde yarışacak olan takımlar belli oldu. 4 ülkenin yer alacağı Exatlon Cup'ta Brezilya, Meksiya, Türkiye ve Dominik Cumhuriyeti yer alacak. Kıran kırana mücadelelerin olacağı Exatlon Cup'ta bir ülke şampiyonluğunu ilan edecek.

MEKSİKA İLE RÖVANŞ OLACAK!

Exatlon Cup'ta yeniden karşı karşıya gelecek olan Türkiye ve Meksika arasında heyecan dorukta olacak. Daha önce yapılan Exatlon Cup mücadelesinde Meksika, Türkiye dahil tüm takımları yenerek şampiyon olmuştu. Acun Ilıcalı o programın sonunda 'Yeniden rövanş olacak. Bu sefer takımı daha güçlü hale getireceğiz' demişti. Meksika ve Türkiye çok yakında yeniden karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacak.

EXATLON NEDİR?

Exathlon fiziksel güçleri son derece kuvvetli olan sporcu yarışmacılardan oluşan iki takımın spor ve reality mücadelesini konu alan bir yarışma formatıdır. Exathlon yarışmacıları olimpiyat sporcuları, futbolcular ya da spor yeteneği güçlü olan ünlülerden seçiliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

EXATLON CUP TÜRK TAKIMINDA KİMLER VAR?

Türk takımının kadrosunda Bora Edin, Adem Kılıççı, Seda Ocak, Hakan Hatipoğlu, Birsen Bekgöz, Sema Aydemir, Mustafa Kemal Kurt ve Damla Can yer alıyor.

EXATLON CUP BREZİLYA TAKIMINDA KİMLER VAR?

Brezilya takımının kadrosunda Jorge Goston, Nîck Pirola, Roberta Terra, Vance Poubel, Nina Monteiro, Miguel Benedetti, Sul Rosa, Evelin Fernandes yer alacak.