Exatlon Challenge yarışmacısı Hayrettin Karaoğuz kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Hayrettin biyografisi

Exatlon Challenge yarışmacısı Hayrettin Karaoğuz kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Hayrettin biyografisi
Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 01:40
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 11:35

Exatlon Challenge'ın ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları araştırılmaya başlandı. Peki, Exatlon Challenge yarışmacısı Hayrettin Karaoğuz kimdir? İşte Exatlon Challenge Hayrettin Karaoğuz hakkında bilgiler

Acun Medya'nın yeni projesi olan Exatlon Challenge'ın yayınlanacağı tarihi ve platform belli oldu. Bugün yayınlanan ilk fragman ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları yine gündem oldu. Exatlon Challenge yarışmacısı olan Hayrettin Karaoğuz kimdir merak edilip araştırılmaya başlandı. Exatlon Challenge sunucusu Hayrettin Karaoğuz hakkında bilgiler haberimizde. 

HAYRETTİN KARAOĞUZ KİMDİR?

Hayrettin Karaoğuz, 1984 yılında Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur.

Bir dönem stand-up yapmış okul döneminde yapmış olduğu kısa film Kızsız Adam ile ismini duyurmayı başarmıştır. Daha sonra bir çok reklam kampanyasında rol alan Hayrettin Karaoğuz 2011 senesinde Star TV’de ismini taşıyan Hayrettin adlı programı hazırlayıp sunmuştur.

Bugüne kadar Harry, Hayrettin, Gelecekten Bir Gün, Vezir Parmağı ve Kalk Gidelim gibi dizi ve programlarda yer almıştır. 2018 yılında Kalk Gidelim isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Ercan karakterini canlandırmıştır.

Hayrettin, Youtube’da eğlence içerikleri üretiyor ve 1,97MN abone sayısına sahip. Görüntülenme sayısı ise 317.897.442. Daha önce TV geçmişi de bulunan Hayrettin’i Instagram’da 648K kişi takip ediyor ve Hayrettin gönderi başına ortalama 50K like alıyor.