Exatlon Challenge yarışmacısı Doğan Kabak kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Doğan Kabak biyografisi

Exatlon Challenge'ın ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları araştırılmaya başlandı. Peki, Exatlon Challenge yarışmacısı Doğan Kabak kimdir? İşte Exatlon Challenge Doğan Kabak hakkında bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 01:55
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 11:32
Exatlon Challenge yarışmacısı Doğan Kabak kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Doğan Kabak biyografisi

Acun Medya'nın yeni projesi olan Exatlon Challenge'ın yayınlanacağı tarihi ve platform belli oldu. Bugün yayınlanan ilk fragman ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları yine gündem oldu. Exatlon Challenge yarışmacısı olan Doğan Kabak kimdir merak edilip araştırılmaya başlandı. Exatlon Challenge sunucusu Doğan Kabak hakkında bilgiler haberimizde. 

DOĞAN KABAK KİMDİR?

Doğan Kabak, 1980'de İstanbul'da doğdu. AutoCar ve EVO gibi dergilerde editör şefi oldu. Daha sonra Türkiye'de TopGearTurkey ve Health & Fitness dergilerinin yayıncılığını üstlendi.

Mitsubishi EVO VIII ile 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf'ta birinciliği bulunmaktadır.

Başarıları

* 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf Birinciliği
* TOSFED Otokros Kupası - Kategori 6 Birinciliği

Doğan Kabak’ın otomobiller hakkında neredeyse her şeyden bahsettiği bir Youtube kanalı var. Abone sayısı 1.06 MN. Görüntülenme sayısı ise 158.544.139. Doğan’ın Instagram hesabında ise 355K takipçisi bulunuyor ve gönderi başına ortalama 50K like alıyor.