Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı biyografisi

Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir? Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı biyografisi
Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 01:09
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 11:37

Exatlon Challenge'ın ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte yarışmacıları araştırılmaya başlandı. Peki, Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı kimdir? İşte Exatlon Challenge yarışmacısı Mendebur Buğra Kazancı hakkında bilgiler

Acun Medya'nın yeni projesi olan Exatlon Challenge'ın yayınlanacağı tarihi ve platform belli oldu. Bugün yayınlanan ilk fragman ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları yine gündem oldu. Exatlon Challenge yarışmacısı olan Buğra Kazancı kimdir merak edilip araştırılmaya başlandı. Exatlon Challenge yarışmacısı Buğra Kazancı hakkında bilgiler haberimizde. 

BUĞRA KAZANCI KİMDİR?

Buğra Kazancı’nın oyun içerikleri bulunan MineCraft evi ve kendi kişisel kanalı olmak üzere iki adet Youtube kanalı bulunmakta. MineCraft evi kanalında 2,08MN abonesi bulunuyor ve 642.577.444 görüntülenme sayısına sahip.  Kendi Youtube hesabında ise 54,9K abonesi var. Görüntülenme sayısı ise 662.329. Buğra’nın Instagram hesabında ise 323K takipçisi bulunuyor ve gönderileri ortalama olarak 20K like alıyor. Ayrıca Buğra’nın MineCraft Evi kullanıcı isimli bir Twitch hesabı da bulunuyor. Burada ise 18K takipçisi var ve 202.592 görüntülenme almış.