Exatlon Challenge yarışmacılar kim? Exatlon Challenge 1. Bölüm nasıl izlenir?

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exatlon Challenge Türkiye, Netflix'te izleyiciyle buluştu. Sosyal medya platformlarından tanınan fenomenleri buluşturan Exatlon Challenge yarışmacılarının kim olduğu merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Exatlon, bugün itibariyle Netflix üzerinden izlenebilecek. Exatlon'u izlemek isteyen birçok kişi şu anda arama motoru Google'a 'Exatlon Türkiye nasıl izlenir? Exatlon Challenge Netflix'te nasıl izlenir? Exatlon Challenge yarışmacıları kimler? Orkun Işıtmak kim? Oğuzhan Uğur kim? biri soruları yazarak yanıtlar arıyor. İşte fenomenlerin yer aldığı Exatlon Challenge ile ilgili tüm detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020 12:09
Değiştirme Tarihi: 03.07.2020 12:09

Sunuculuğunu Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur'un yapacağı, birbirinden ilginç 16 fenomenin karşı karşıya geldiği Exatlon Challenge, Netflix'te yayına girdi. 15 bölümden oluşan Exatlon Challenge ile ilgili şu anda birçok kişi internette aramalar yapıyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de Exatlon Challenge yarışmacılarının kim olduğu ve neler yaptığı oldu. Belki de ömürleri boyunca böyle bir deneyimi yaşayamayacak olan fenomenlerin Dominik Cumhuriyeti'ndeki mücadeleleri ve yaptıklarını görmek isteyen çok sayıda kişi Netflix'e giriş yapıp Exatlon izlemek için çaba sarf ediyor. Peki Exatlon'da kimler yarışıyor? Exatlon sunucuları Orkun Işıtmak kim? Oğuzhan Uğur kim? 

Haber ile ilgili metin girin!.

EXATLON YARIŞMACILARI KİM? EXATLON CHALLENGE'DA KİMLER VAR?

Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen projesinde yer alan isimler geçtiğimiz aylarda gündeme gelmişti. Exatlon Challenge'ın Netflix'te yer almasıyla birlikte yeniden merak edilmeye başlanan isimlerin kim oldukları, neler yaptıkları, sosyal medya hesapları sorgulanıyor. Peki Exatlon Challenge yarışmacıları kim? 

Exatlon Yarışmacıları: Hayrettin, Doğan Kabak, Uras Benlioğlu, Furkan Yaman, Buğra Kazancı, Furkan "Ağırsağlam" Kaya, Aleyna Şen, Öykü Berkan, Barış Erdoğan, Gözde "Miafitz" Demiral, Burçe Yağmur Karabal, Buse Plan, Dilan Ay, Dilara Aydın, Elanur Pat, Hakan "Mendebur Lemur" 

Yarışmayı ünlü YouTuber Orkun Işıtmak sunuyor. ve Oğuzhan Uğur da değerli yorumlarıyla yarışmada yer alıyor.

15 bölümden oluşan ve Netflix'te yer alan Exatlon Challenge'da 16 yarışmacıdan 8'erli iki takım oluşturuldu. Siyah ve Beyaz adı verilen takımlarda 4'er erkek ve 4'er kadın yarışmacı var. 

EXATLON TÜRKİYE NASIL İZLENİR?

Exatlon Challenge Türkiye, Netflix üzerinden izleyiciyle buluştu. Exatlon'u izlemek için Netflix'e giriş yapmak ve üye olmak gerekiyor.

EXATLON BEYAZ TAKIM YARIŞMACILARI

Elanur Pat (Twitch yayıncı)

Buse Plan (Youtube yayıncısı)

Mia Fitz - Gözde (Twitch yayıncısı)

Dilara Aydın (Instagram fenomeni) 

Barış Erdoğan (Youtube yayıncısı)

Doğan Kabak (YouTube yayıncısı) 

Furkan Yaman (Youtube Yayıncısı)

Mendebur Lemur (Hakan) (Youtube Yayıncısı)

EXATLON SİYAH TAKIM YARIŞMACILARI

Dilan Ay (Youtube Yayıncısı) 

Yağmur Karabal ( Instagram Fenomeni) 

Öykü Berkan (Instagram Fenomeni) 

Aleyna Şen (Instagram Fenomeni) 

Ağır Sağlam ( Furkan Yaman - Youtuber)

Bugraak (Buğra Youtube yayıncısı) 

Uras Benlioğlu (Youtube yayıncısı) 

Hayrettin (Youtube yayıncısı)

ORKUN IŞITMAK KİMDİR? 

Orkun Işıtmak, 6.87 milyon aboneli bir Youtube kanalına sahip. Kanalını 8 Nisan 2010'da kurmuştur. 9 sene içinde neredeyse 7MN aboneye ulaşan Orkun’un kanalında genellikle eğlence ve vlog içerikleri bulunuyor. Orkun, 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer ödülünün sahibi oldu. Ayrıca Orkun Işıtmak 2018 yılında ‘İyi Oyun’ adlı bir filmde rol almıştır. Orkun’un kanalı 1.667.196.267 görüntülenmeye sahip. Instagram’da 2,6 MN takipçisi bulunuyor ve gönderi başına ortalama 200K like alıyor. 

OĞUZHAN UĞUR KİMDİR?

Oğuzhan Uğur (Babala TV) internet televizyonu olarak adlandırdığı kanalında çeşitli konularda içerikler üretiyor. BlaBla TV’nin abone sayısı 2,04MN. Görüntülenme sayısı ise 152.159.522. Oğuzhan Uğur’un kişisel Instagram hesabında ise 2,3 MN takipçisi bulunuyor. Gönderileri ortalama olarak 300K like alıyor.