Exatlon Challenge sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Exatlon Challenge sunucusu Orkun Işıtmak biyografisi

Exatlon Challenge sunucusu Orkun Işıtmak kimdir? Exatlon Challenge sunucusu Orkun Işıtmak biyografisi
Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 01:13
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 11:37

Exatlon Challenge'ın ilk fragmanının yayınlanması ile birlikte sunucusu Orkun Işıtmak araştırılmaya başlandı. Peki, Exatlon Challenge Orkun Işıtmak kimdir? İşte Exatlon Challenge Orkun Işıtmak hakkında bilgiler

Acun Medya'nın yeni projesi olan Exatlon Challenge'ın yayınlanacağı tarihi ve platform belli oldu. Bugün yayınlanan ilk fragman ile birlikte Exatlon Challenge yarışmacıları yine gündem oldu. Exatlon Challenge sunucusu olan Orkun Işıtmak kimdir merak edilip araştırılmaya başlandı. Exatlon Challenge sunucusu Orkun Işıtmak hakkında bilgiler haberimizde. 

ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

Orkun Işıtmak, 6.87 milyon aboneli bir Youtube kanalına sahip. Kanalını 8 Nisan 2010'da kurmuştur. 9 sene içinde neredeyse 7MN aboneye ulaşan Orkun’un kanalında genellikle eğlence ve vlog içerikleri bulunuyor. Orkun, 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi YouTuber/Instagrammer ödülünün sahibi oldu. Ayrıca Orkun Işıtmak 2018 yılında ‘İyi Oyun’ adlı bir filmde rol almıştır. Orkun’un kanalı 1.667.196.267 görüntülenmeye sahip. Instagram’da 2,6 MN takipçisi bulunuyor ve gönderi başına ortalama 200K like alıyor.