Evlilikte kriz büyüyor mu? Düğün fotoğrafı silindi...

Evlilikte kriz büyüyor mu? Düğün fotoğrafı silindi...
Yayınlanma Tarihi: 05.03.2019 09:19 | Değiştirme Tarihi: 05.03.2019 09:19

Son zamanlarda ayrılıyor iddiaları ile gündeme gelen Kenan Doğulu Beren Saat ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı. Instagram hesabında temizlik yapan güzel oyuncu Beren Saat, Malibu'da gerçekleşen düğünlerine ait kareyi de sildi...

Ünlü müzisyen Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin evlilğinde kriz gittikçe büyüyor. 4.5 yıllık evliliklerinde son dönemde sıklıkla boşanma iddiaları ile gündeme gelen çiftin ilişkisinde sular durulmuyor. Dün Instagram hesabında temizlik yapan Beren Saat, Kenan Doğulu ile 30 Temmuz 2014'te, Amerika-Malibu'daki düğünlerine ait fotoğrafı da sildi.

Takipçilerinden gelen  ''boşanıyor musunuz?'' sorularını yanıtsız bırakan güzel oyuncu, Kenan Doğulu ile olan 14 Şubat ve 5 Mart 2015 tarihli paylaşımlara dokunmadı.

Son zamanlarda sıklıkla adı anılan 2004'te trafik kazasında kaybettiği ilk aşkı Efe Güray'ın fotoğrafı ise sayfasında duruyor. 35. yaş gününde yaptığı paylaşım ile iddiaları güçlendiren Beren Saat, bu hamle ile akıllardaki soru işaretlerini yok etmek yerine yenilerini ekledi.

Beren Saat'in Instagram'da adının yazılı olduğu bölümde 'E' harflerini büyük kullanması ise eski aşkı Efe'ye ithafen yapılan bir hareket olarak yorumlanıyor.