Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Evliliğe onay çıktı!

Evliliğe onay çıktı!

Sevgilsi Şükran Ovalı ile evlilik kararı alan Caner Erkin'e oğlundan onay çıktı.

18.12.2016 13:13

Caner Erkin, pedagog desteğiyle 5 buçuk yaşındaki oğlu Çınar’a evleneceğini söyledi. Minik Çınar, tanıştığı Şükran Ovalı’yı çok sevdi.

Takvim'de yer alan habere göre aşkı Şükran Ovalı'yla 2 Ocak'ta İtalya'da hayatını birleştirecek olan Caner Erkin'e oğlu Çınar'dan onay çıktı. Yıldız futbolcunun eski eşi Asena Atalay'dan olan 5 buçuk yaşındaki oğlu Çınar'ın bu ilişkiye nasıl tepki vereceği merak konusu olmuştu.

Oğlunu nişanlısı Şükran Ovalı'yla tanıştıran Erkin, Çınar'ın psikolojisinin durumdan kötü bir şekilde etkilenmemesi için her detayı ince eleyip sık dokuyor. Caner Erkin'in ünlü oyuncuyla nikah masasına oturacağını oğlu Çınar'a pedagog eşliğinde söylediği iddia edildi. Önceki akşam Beşiktaş'ta objektiflere takılan ünlü futbolcu, "Oğlum Çınar, Şükran'la beraber olduğumuzu ve evleneceğimizi biliyor" diyerek evliliğin önünde hiçbir engelin olmadığının da altını çizdi.

Gülben Ergen ve Ebru Şallı da destek almıştı
Şükran Ovalı da gazetecilerin "Çınar'la sosyal medya üzerinden hiç fotoğraf paylaşmadınız" diye hatırlatması üzerine ise "Onun için daha erken olduğunu düşünüyorum" dedi. Erkin'in oğlu için psikolojik destek alması akıllara Gülben Ergen'le Ebru Şallı'yı getirdi. Ergen de Erhan Çelik'le evlenmeden önce oğulları Atlas, Ares ve Güney'e durumu pedagog eşliğinde açıklamıştı. Ebru Şallı da oğulları Beren ve Pars'ı bir dönem aşk yaşadığı Sinan Akçıl'la tanıştırmadan önce uzmanlardan yardım almıştı.

Yorumlar | 0
üye profil