Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Evleniyorlar

Evleniyorlar

'Gece Uyku Tutmazsa' adını verdiği single'ını bir süre önce müzikseverlerin beğenisine sunan Aydilge sevgilisi Utku Barış Andaç'la evleniyor.

27.01.2018 10:40

'Düetler' programında Deniz Tuzcuoğlu ile birlikte yaptığı düetlerle izleyicilere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti sunan Aydilge, programın ortalarına doğru orkestrasında yer alan nişanlısı Utku Barış Andaç'ı da yanına davet etti.

Nişanlısından övgü dolu sözlerle bahseden şarkıcı, yeni parçasını nişanlısının gözlerinin içine bakarak söyledi. Şarkı sonunda "Gece Uyku Tutmazsa'nın sözü ve müziği bana ait ama kime yazdığımda sanırım yeterince belli olmuştur. O sadece orkestramda keman çalan bir müzisyen değil, aynı zamanda kalbimi de çalan bir prens" dedi.

Aydilge, izleyicilere takdim ettiği nişanlısı ile bu yaz dünya evine gireceklerini, dolayısıyla albüm heyecanın dışında birde düğün telaşı içinde olduklarını söyledi.

Düğün alışverişine yavaş yavaş başladıklarını dile getiren şarkıcı, "İçim kıpır kıpır. 7 aylık doğmuşum. Annemin karnında bile fazla duramamışım" sözleriyle, heyecanlı bir yapısı olduğuna vurgu yaptı.

Aydilge, "Karamsar olmayan, negatif enerjisi olmayan slow bir albüm hazırlıyorum. 'Gece Uyku Tutmazsa' bu albümün öncü şarkısı. Hareketli kıpır kıpı Aydilge'den slow Aydilge'ye geçiş yapacağız yeni albümümüzle. Hazırlıklarımızda epey bir yol kat ettik" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil