Evlendikten sonra ilk işi bu oldu

Evlendikten sonra ilk işi bu oldu
Yayınlanma Tarihi: 23.06.2019 10:24 | Değiştirme Tarihi: 23.06.2019 10:24

Demet Şener, 2005 yılında evlendiği İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski manken, geçtiğimiz aylarda iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şener, ikinci kez nikah masasına oturdu. Şener, nikahtan kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Eski manken, o anları, "Tüm güzel dilekleriniz için çok çok teşekkürler" notuyla yayınladı. Şener'in paylaşımı çok sayıda beğeni ve "Mutluluklar" yorumu aldı

Demet Şener, 2005 yılında evlendiği İbrahim Kutluay'dan olaylı bir şekilde boşanmıştı. Eski manken, geçtiğimiz aylarda iş insanı Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Şener, dün ikinci kez nikah masasına oturdu.

Ortaköy'deki bir otelde gerçekleşen törende Şener ve Küpeli, birbirlerine 'evet' dedi. Çiftin iş yoğunluğu nedeniyle balayına hemen çıkmayacağı öğrenildi.

"TÜM GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Şener, nikahtan kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Eski manken, o anları, "Tüm güzel dilekleriniz için çok çok teşekkürler" notuyla yayınladı. Şener'in paylaşımı çok sayıda beğeni ve "Mutluluklar" yorumu aldı.

EVLENDİKTEN SONRA İLK İŞİ BU OLDU

Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener, nikahtan saatler sonra Instagram’da soyadını "Küpeli" olarak değiştirdi.