Evinin önünde saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya olayının iç yüzünü anlattı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimi günlerde aracına tekmeli saldırıda bulunan takıntılı hayranından şikayetçi olmuştu. Evinin önünde saldırıya uğrayan Sarıkaya olayın iç yüzünü anlattı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne teşekkür etti.

Yayınlanma Tarihi: 25.01.2022 10:52
Değiştirme Tarihi: 25.01.2022 10:52
Evinin önünde saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya olayının iç yüzünü anlattı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, otomobiliyle Etiler’deki evine doğru giderken kimliği belirsiz kişinin saldırına uğramıştı. Takıntılı hayranından şikayetçi olan Serenay Sarıkaya, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne teşekkür ederken KADES uygulamasına da vurgu yaptı.

TAKINTILI HAYRANINI ŞİKAYET ETTİ

Çok ağır küfürlerle saldırıya uğrayan Sarıkaya’nın şoförü durmak yerine direkt siteye giriş yaptı. Sarıkaya, olay sonrasında ise Etiler Karakolu'na gidip şikayette bulundu. Saldırıda bulunan kişinin Serenay Sarıkaya’ya takıntılı olduğu ve sürekli adım adım takip edip taciz ettiği öne sürüldü.

'KADES' UYGULAMASINI KULLANIN

Serenay Sarıkaya, yaşanan üzücü olayın ardından harekete geçti. Sarıkaya, sosyal medya hesabından, kendisine yardımcı olan komiserlere teşekkür ederek, her kadının KADES uygulamasını kullanması gerektiğini ifade etti.

"UMARIM DAHA İLERİ GİTMEDEN HALLOLUR"

Yaşananların ardından keyifsiz halde objektiflere yansıyan oyuncu, "Çok uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyor. Ofise de saldırmıştı aynı kişi. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası. Şikayet ettik umarım daha ileri gitmeden hallolur” şeklinde konuşmuştu.

"KORKU DOLU ANLAR YAŞATTI"

"Ben şahsı hiç tanımıyorum" diyen Sarıkaya, "Ofis arkadaşlarımı da korkuttu o gün, araçlara da zarar verdi. Ofisteki insanlara baya korku dolu anlar yaşattı. Dün de yardımcım Fatih Bey'e saldırdı, arabaya saldırdı. Şikayetçi oldum, Fatih Bey de oldu. Bugün tekrar görüşmeye gideceğiz halledeceğiz inşallah” ifadelerini kullanmıştı. Kaynak: Snob Magazin
 

İlgili Sayfalar: Magazin