Evim dizisi ne zaman başlayacak? Evim dizisi konusu ne? Demet Özdemir açıkladı

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 14:09 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 14:09

Bir şampuan markasının reklam yüzü olan Demet Özdemir, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan 'Evim' dizisiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tüm güzelliğiyle kameralar karşısına çıkan Özdemir, samimi açıklamalarda bulundu.

Bu sene her şeyin kendisi için güzel gittiğini ifade eden Demet Özdemir, 'İnşallah her şey güzel olur' dedi. 

EVİM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Rol aldığı diziyle zirveden inmeyen Demet Özdemir, 'Evim' dizisiyle evlerimize konuk olacak. 1 hafta içinde sete çıkmayı düşündüklerini söyleyen Özdemir, Evim dizisi için 'müthiş' yorumunda bulundu. 

İbrahim Çelikkol ile güzel bir ikili olacaklarını söyleyen Demet Özdemir, işimiz zaten tam anlamıyla bu, bunun da karşılığını vermemiz gerekiyor ifadelerini kullandı. 

Evim dizisi çok yakında TV8 ekranlarında olacak.

EVİM DİZİSİ KONUSU NE?

Evim dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Evim dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak.  İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.