Eve alkollü geldi, kendisine kızan annesini dövdü

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hazal Mesudiyeli, eve alkollü geldiği için kendisine kızan annesini dövdü. Karakola sığınan anne dava açtı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2019 11:38
Değiştirme Tarihi: 26.10.2019 11:38
Eve alkollü geldi, kendisine kızan annesini dövdü

Bir dönem Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi olan, iş adamı Cengiz Mesudiyeli’nin kızı Hazal Mesudiyeli, annesini dövdü. Anne, karakola sığındı. Birbirlerinden şikayetçi olan anne-kız, mahkemede hesaplaşacak.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Bir dönem kendisinden 40 yaş büyük iş adamı Ali Ağaoğlu ile ilişki yaşayan Hazal Mesudiyeli'nin annesini dövdüğü ortaya çıktı. İş adamı Cengiz Mesudiyeli'nin kızı olan genç kadın, 20 Mayıs günü annesi Nilgün Özbay ile tartışmaya başladı. Günaydın'da yer alan habere göre, 25 yaşındaki Mesudiyeli eve alkollü halde geldiği için kendisine kızan annesini yere yatırdı. Mesudiyeli, saatlerce tokat atıp yumrukladığı annesini 'Öleceksin o...' diye tehdit etti.

3.5 YIL HAPİS İSTENDİ

54 yaşındaki anne, 155 Polis İmdat'ı aradı. Hastaneye giden anne, tedavisinin ardından kızından şikayetçi oldu. Savcılık, dayak olayıyla ilgili soruşturma başlattı. İfadesi alınan Mesudiyeli, annesinin kendisine "Bu evde sığıntısın, benim kölemsin" diye hakaret ettiğini anlattı. Bunun üzerine anneye de dava açıldı. Anne-kız, hakaret ve basit yaralama suçlarından 3.5'ar yıl hapis istemiyle yargılanacak.