Esra Erol'da ikinci büyük şok! Cengiz Koraltan da koronavirüs çıktı...

Tüm Türkiye'nin tepkisini çeken Cengiz Koraltan ve Esra Karakuş olayı sonrası Esra Erol'da ikinci şok yaşandı. Daha önce yapılan koronavirüs testi sonucunda Esra Karakuş'un koronaya yakalandığı belirtilmişti. Cengiz Koraltan'ın da koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Esra Erol'un ekibinde panik yaşanmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 10:52
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 10:52
Esra Erol'da ikinci büyük şok! Cengiz Koraltan da koronavirüs çıktı...

Esra Erol'un programında yaşanan Cengiz Koraltan ve Esra Karakuş olayı büyük tepki çekmişti. Tüm Türkiye'nin konuştuğu olay sonrası Esra Erol'da ikinci bir şok yaşandı. Esra Karakuş'un koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Cengiz Koraltan'ın da PCR testinin pozitif çıktığı belirlendi ve Esra Erol'un ekibinde panik yaşanmaya başladı.

Esra Erol'un programında 4 aylık bebeğinin babası komşusu çıkınca sevinmesiyle bir anda Türkiye'nin gündemine gelen ve kadın sığınma evine yerleştirilen Esra Karakuş'un koronavirüs test sonucu pozitif çıkmıştı.

ESRA EROL'UN EKİBİ PANİK OLDU

Öte yandan Esra Karakuş'un koronavirüse yakalanmasının ardından Esra Erol'un programında çalışan ekipte panik başladığı öğrenildi. Program ekibi ve Esra Erol'un son durumu henüz bilinmiyor.