Esra Erol canlı yayında o sözlere daha fazla dayanamadı! Adeta çılgına döndü...

Ünlü sunucu Esra Erol'un programı Türkiye'yi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Güzel sunucu dün yayınlanan programında konuklar arasında yer alan Hatice Hanım'ın sözleri karşısında kendini tutamadı ve çılgına döndü. Hatice Hanım, Esra Erol'a ''Oğlumu ben doğurdum, o benim!'' yanıtını verdikten sonra oldukça öfkelenen Esra Erol, ''Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler.'' diyerek sitem etti.

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2021 13:37
Değiştirme Tarihi: 27.10.2021 13:40
Esra Erol canlı yayında o sözlere daha fazla dayanamadı! Adeta çılgına döndü...

Yaptığı programlarla adından söz ettirmeye devam eden Esra Erol, dün yayınlanan programında, konuklar arasında yer alan Hatice Hanım'ın sözleri sonrasında sakinliğini koruyamadı ve çılgına döndü. Oğlunu gelininden ayırmak isteyen Hatice Hanım'ın sözleri Esra Erol'u adeta çileden çıkardı.

ESRA EROL'U ÖFKELENDİRDİ

Esra Erol'da programının dün yayınlanan bölümünde Hatice Hanım'ın tüm ısrarlara rağmen oğluyla barışmaması ve onu karısından ayıracağını söylemesi büyük tepki çekti. Esra Erol, Hatice Hanım'a oğlunu kendi haline bırakmasını, bunun daha doğru bir yöntem olduğunu ifade etti ancak Hatice Hanım, Esra Erol'a ''Oğlumu ben doğurdum, o benim!'' yanıtını verdi. Hatice Hanım'ın bu sözleri karşısında sakinliğini koruyamayan Esra Erol ''Doğurdun bitti. Bizim çocuklarımız değil bunlar! Biz onları dünyaya getirdikten sonra artık bireyler.'' diyerek sitem etti.

''BIRAKIN ŞU ÇOCUKLARI YA!''

Esra Erol sözlerine ''2 tane evladım var. Allah güzel günlerini nasip etsin. Doğurdum, sorumluluklarımı anne olarak yerine getiriyorum. İyi yetiştiriyorum, eğitmeye çalışıyorum, değer yargıları öğretiyorum ama o çocuklar artık benim değil. Ben sadece bu toplumda iyi bir insan olmaları için elinden geleni yapan bir anneyim. Sadece sorumluyum. Onlar artık benim değiller. Onların kendi hayatları. Bırakın şu çocukları ya!'' cümleleriyle devam etti. Erol'un sözleri üzerine stüdyoda alkışlar yükseldi.

İlgili Sayfalar: Magazin