Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yayın tarihi açıklandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon yayın tarihi açıklandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonda ekranlara gelecek merakla bekleniyordu. Dizinin yeni sezonda yayınlanacağı tarih açıklandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçtiğimiz hafta fragmanları yayınlanmış ve yeni sezonun oldukça hareketli geçeceği kendini göstermişti. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacağı tarih ve dizinin yeni sezon fragmanları

28.09.2016 16:04

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni dönemde yayın tarihi açıklandı ve dizinin takipçileri şimdi merakla bu tarihi bekliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için iki farklı fragman ekranlara gelmiş ve düğün sahnesi ile ilk açılış yapılmıştı. Fakat gelen ikinci fragman yeni sezonun ilk bölümünde hareketli ve aksiyonu bol sahnelerinde ekranlarda olacağının sinyalini verdi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda hangi gün ekranlara gelecek? İşte dizinin yeni sezonda yayınlanacağı gün ve saat..

Milyonları ekran başına kilitleyen ve arkasında pek çok soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaryosu ve hareketli kurgusuyla bu sezonda 4 Ekim Salı akşamı saat 20:00'da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı;
 

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCU KADROSU
Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmenliğini Onur Tan' ın yaptığı dizinin senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener kaleme alıyor… Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Özsoy), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli),Tuna Orhan (Servet Karademir), Arzu Gamze Kılınç (Handan Özsoy), Sinan Demirer (Civciv-Yunus Tokgöz ), Hakan Karsak (Enişte-Temel Kalkandere), Yüksel Arıcı (Vehbi Akyıldız), Sevinç Kıranlı (Hatice Kalkandere), Erdal Küçükkömürcü ( Davut Özsoy), İncinur Daşdemir, (Ayşen Tokgöz), Emre Törün (Nevzat Çankırı), Benian Dönmez (Mübeccel Karademir), Hakan Karahan (Özer Çetiner), Kenan Çoban( Fahri Yücel), Savas Özdemir (Tipi-Murat İspirli), Erkan Bektaş (Ateş Kanmaz), Ahmet Özaslan (Yılmaz Özyurt), Sevil Akı Saner (Emine İspirli), Turgay Tanülkü (Şahin Turan), Arif Pişkin (Özkan Soylu), Atilla Şendil (Fikret Kutlu), Sevcan Yaşar (Esra Gürbüz), Sedat Kalkavan (İlker Yormaz), Kemal Başar (Ender Uğurluer), Okan Turan( Reha Turan), Ece Hakim (Zeyno Çakırbeyli), Can Bartu Arslan (Ömer Çakırbeyli), Yasemin Sakallıoğlu (Lütfiye Barut), Bahaddin Cüneyd Aksakal (Refik Çallı), Hakan Örge (Seçkin Duman) gibi tiyatroda da başarılarıyla adından söz ettirten oyuncu kadrosu yer alıyor.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?
Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerindedir.

Fikret'in namlusunun ucundaki Özkan, Hızır'ın masayla ilgili planları doğrultusunda hayatta kalmalıdır. Ünal Kaplan'ı yerinden edebilecek bu planlar belki de tüm güç dengelerini değiştirecektir. Nihayet bir araya gelen Alparslan ve Davut'un görüşmesinde ise ortaya çıkan sürpriz gerçekler taşları yerinden oynatır. Esra ve İlyas'ın beklenen düğünü öncesi, kız isteme merasimi için Aydın'a doğru yola çıkılır. Bu vesileyle sonunda yalnız kalma fırsatı yakalayan Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerindedir. Nurten'in kurduğu oyun Meryem, Hızır ve Nazlı'yı nasıl etkileyecektir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın konusu 
Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi...Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur…Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir…Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem.

Yorumlar | 0
üye profil