Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanları yayınlandı ve dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu. ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu sezon farklı oyuncu kadrosu ile yeni yayın dönemi başlamadan önce dikkatleri üzerine toplamıştı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni sezon fragmanlarında meydana gelen olaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta yeni sezona kaldığı yerden devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 41. bölümü için yayınlanan iki farklı fragmanda da dizinin yeni bölümlerinde hareketli sahnelerin yaşanacağı anlaşılıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanlarında neler meydana geliyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta yeni yayın hayatına başlarken dizinin ilk sürpriz oyuncusu Sanem Çelik olmuş ve fragmanlar yayınlanmadan önce Sanem Çelik'in nasıl bir rolde diziye dahil olacağı merak konusu olmuştu. Sanem Çelik'in, Hızır Çakırbeyli'nin eski sevgilisi olan Ceylan karaketerine hayat vereceği fragmanlarda ortaya çıktı.

Dizi sezon finalinde Hızır ve Meryem'in saldırıya uğraması ile son bulmuş ve yeni sezonda bu ikilinin hayatta kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. Yayınlanan fragmanın ilk bölümlerinde İlyas'ın düğünü ekranlara geliyor ve ikilinin dans sahnesi ile en merak edilen konulardan biri aydınlanmış oluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanının ikinci yayınlanan versiyonunda ise Hızır Çakırbeyli'nin bir kaç kişiyi öldürdüğü ve hatta bundan sonra gelişen olayların aksiyon dolu olacağı hissediliyor.

SANEM ÇELİK NASIL BİR ROLDE KARŞIMIZA ÇIKACAK?
Ceylan
Eniştesi Ömer Çakırbeyli'nin ölümüyle ablası Handan'la birlikte Ceylan da sürgün hayata mahkum kalmıştır. Hızır bu olaydan sonra Meryem ile evlenip hayatına devam ederken Ceylan ne aşkını ne de ona yapılanları unutabilir. Hafızası da duyguları kadar kuvvetlidir Ceylan'ın. Sevdasına karışan nefretiyle hesap soracağı günü bekler; ama O sabırlı bir kadındır. Öyle sabırlıdır ki ona bunu yapanların karşısına çıkmak için yirmi sene bekleyebilmiştir. Yeğeni Alparslan zarar görmesin diye hayatından vazgeçmeyi göze alacak kadar gözü pek genç bir kadınken, seneler sonra kaybedecek bir şeyi kalmamış daha da güçlü bir kadın olarak karşısına çıkar Çakırbeyli ailesinin.

Muzip tavırları, kimseye benzemeyen kendine has duruşu O'nu diğer "mafya" kadınlarından ayırır. Genç yaşta büyük sıkıntılar çekmiş, etrafındakilerin ona biçtiği hayatı yaşamak zorunda kalmışsa da kendini karanlığa mahkum etmemiştir. Hayat enerjisiyle etrafına ışık saçarken düşman bellediklerini de kör edebilir. Kafasına koyduğunu yapmaktan çekinmeyecek Ceylan'ın geri dönüşü herkesi tedirgin eder.

Oktay KaynarcaHızır Çakırbeyli
Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömer'in hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar… İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Deniz ÇakırMeryem Çakırbeyli
Çakır'ın karısı Meryem net bir insandır. Çakır'ın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet…

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 15:36:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin