Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanıyla yayın tarihi belli oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanıyla yayın tarihi belli oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon için yayınlanan iki farklı fragmanla birlikte yeni dönemde yayınlanacağı tarihi açıkladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ilk bölüm fragmanlarında dizinin yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yapacağı kendini tanıtım bölümlerinde belli ediyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanında öncelikle dikkat çeken ilk detay Meryem ve Hızır'ın hayatta oluşu. Dizinin yayınlanan final bölümün sevilen ikili saldırıya uğramış ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın finali o şekilde sona ermişti. Dizinin takipçileri böylelikle dizinin ilk merak edilen sorusunun cebını almış oluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz önümüzdeki hafta yayınlanacağı ilk bölümün tarihi ekranlara gelen fragman ile belli oldu. Dizi 4 Ekim Salı akşamı saat 20:00'da yeni sezona merhaba diyecek. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni sezon fragmanlarında meydana gelen olaylar.

Diziye bu sezon katılan sürpriz isimlerden biri de Sanem Çelik olacak. Ünlü oyuncu televizyon dizilerine yaklaşık 10 yıldır ara vermişti fakat Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tekrar setlere geri dönüş yaptı. Dizinin yeni bölümünde fragmanlardan anlaşıldığı kadarı ile Hızır Çakırbeyli'nin eski sevgilisi olarak diziye giriş yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ceylan Özsoy karakterini canlandıracak Sanem Çelik'in performansı merakla bekleniyor.

Dizinin yeni katılan isimlerinden biri de Arzu Gamze Kılınç oluyor. En İntikam dizisininde adından söz ettiren oyuncu Handan Aksoy karakterine hayat veriyor. Geçtiğimiz sezon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine final bölümünde dahil olmuş ve Alparslan Çakırbeyli'nin annesi olarak ortaya çıkmış ve izleyenleri şaşırtmıştı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 13:42:54

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin