Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. yeni bölüm fragmanında yaşananlar izleyiciler tarafından merak uyandırdı. Dizinin izleyicileri yeni bölüm fragmanı ile gelen cenaze sahnesi ile şoke oldular. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde kimin öldüğü ve cenaze töreninin yapıldığı merak konusu olurken, fragmanda başka her hangi bir detay bulunmuyor.

07.11.2016 14:28

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında bu hafta gözler Gülmezler çetesi ve Hızır Çakırbeyli'nin planlarında olacak. Gülmezler çetesi ve Özkan son olarak düzenledikleri operasyon ile Özkan üzerindeki şüpheleri azaltmış olaylar farklı bir boyuta gelmişti. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise bu gelişmeler beklenirken sürpriz bir detay ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Gülmezler'in operasyonları yönetene en büyük kardeşlerinden Enver, Meryem'in hastane bahçesinde karşısına çıkmış ve sonucun ne olacağı merak konusu olmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde aksiyon dolu sahneler dikkat çekerken, Gülmezler'in arkasında kimin olduğu hala gizemini koruyor. Özkan planını hatasız ilerletirken, Hızır'ın bu konudaki son planı boşa gitmiş oldu. Herkes Özkan'dan şüpheleniyor fakat ispat etmek için ellerine bir koz geçmiyor. Özellikle Hızır Çakırbeyli ailesinin üzerinde olduğu konu hakkında bir gelişme olmadı.

Tüm bu olaylar yaşanırken, İlyas'ın eşinin ailesini uğurladığı sırada galeriye yapılan baskın tüm keyifleri kaçırdı. Esra'nın babası Gülmezler tarafından yapılan saldırıda ağır yara aldı ve öldü.

Handan'ın Çakırbeyli ailesini karıştırmak adına yaptığı hamlesinin sonuçları ağır olmuştur.

Handan'ın Çakırbeyli ailesini karıştırmak adına yaptığı hamlesinin sonuçları ağır olmuştur. Son zamanlarda evde artan gergin haller, küslükler henüz nihayete ermemişken, Civciv ve Ayşen'in olayı herkesi darmaduman eder. Ceylan her seferinde yeni bir bahane bularak ailesiyle Hızır arasında mekik dokumaktadır. Meryem ise tepkisini göstermekte geç kalmayacaktır.

Evde bunlar yaşanırken Gülmezlerin bahsettiği yedinci gün gelip çatmıştır. İlyas'ın haklı endişesi yaşanacak felaketi önlemeye yetmez. Ardı sıra gelen tehditlerden yine en masumlar nasibini alır. Özkan'ın yeğeni Taner'le birlikte kurduğu oyun da tıkır tıkır işlemektedir. Ünal bu evrede Hızır'la arası açık olan devlete daha yakın durmak isteyecektir.

Yorumlar | 0
üye profil