Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merakla cevabını arıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz günlerde son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı işte detaylar?

Yayınlanma Tarihi: 27.10.2016 15:52
Değiştirme Tarihi: 27.10.2016 15:52
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara gelmedi. Dizinin yayınlanan son bölümlerinin ardından yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Bu hafta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45. yeni bölüm fragmanı henüz ekranlara gelmiş değil. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde meydana gelen olaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde; Hızır Çakırbeyli’nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiştir.

Alparslan'ın ölümle mücadelesinin ardından yaratılmak istenen kaos ortamı İlyas'ın kaçırılmasıyla hız kazanır. Hızır Çakırbeyli'nin etrafını saran düşmanlarına yenileri eklenmiş, çember daralmıştır. Yeni belanın adı ise Gülmezler çetesidir. Kadın, çocuk diye ayrım gözetmeksizin savrulan tehditler yaşanacak kötü günlerin habercisidir adeta.

Gülmezlerin tüm masa üyelerinden haraç istemesiyle ortam iyiden iyiye gerilir. Kaybedecek bir şeyi kalmayan Ünal Kaplan dışında herkesin sevdiklerinin hayatından endişe etmesi gereken bir döneme girilmiştir artık. Bu süreçte Hızır'ın devletle olan ilişkisini nasıl düzelteceği de en büyük merak konusudur…Gerginlikler Çakırbeyli hanesinde de devam eder. Hayriye Ana'nın attığı tokadın izi Hızır'ın yüreğinden kolay kolay silinmez. Handan ile Ceylan'ın öfkesi, ailesini bir arada tutmaya çalışan Meryem'in önünde bir duvar gibidir. Ayşen'in öğrendiği gerçekler ise herkesi derinden sarsacak bir olaya neden olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN