Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı Ozan Akbaba'nın yeni projesi belli oldu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitmesi dizinin hayranlarının derinden sarstmıştı. Oktay Kaynarca'nın Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bittiğinin duyurmasının ardından yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor.  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı Ozan Akbaba'nın yeni projesi belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 13:31
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 13:31
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı Ozan Akbaba'nın yeni projesi belli oldu

Başarılı yapımcı yapımcı Müşvik Guluzade’nin yeni projesinin detayları ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızı Ozan Akbaba Karabağ Zaferi'nde rol alacak.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Büyük bir yatırımla kurduğu Türkiye’nin ilk virtual production stüdyosu ve arka arkaya çektiği iddialı dizi ve filmlerle sektöre güçlü bir giriş yapan MGX Fim’in kurucusu Müşvik Guluzade son olarak senaryosunu Ozan Akbaba’nın yazdığı Türkiye’nin ilk aksiyon filmi Anka’yı tamamlamıştı.

Ozan Akbaba’nın aynı zamanda başrolünü oynadığı Anka’nın çekimleri bittikten sonra Müşvik Guluzade ve Ozan Akbaba birlikte Azerbaycan’a gitti.

Yapımcı ve ünlü oyuncunun kardeş ülkeye ziyareti merak konusu oldu. Çok geçmeden ziyaretin nedeni belli oldu.

Müşvik Guluzade yine çok büyük bir prodüksiyon için kolları sıvadı. Başrolünde Ozan Akbaba’nın yer alacağı film, Karabağ Zaferi’ni anlatacak. Guluzade ve Akbaba şimdiden merak uyandıran sinema filmlerinin hazırlıkları için başta Kültür Başkenti Şuşa olmak üzere pek çok ili gezdi.

Öte yandan sinema filmi Anka’nın 2022’nin ilk aylarında vizyonda olacağı, kod adı “Karababağ” olan filmin ise 2022 yazında sete çıkacağı öğrenildi.

İlgili Sayfalar: Magazin