Eski Survivor şampiyonu Adem Kılıççı'dan acunn.com'a özel açıklamalar

Eski Survivor şampiyonu Adem Kılıççı'dan acunn.com'a özel açıklamalar
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2020 09:32
Değiştirme Tarihi: 27.02.2020 09:47

2018 Survivor şampiyonu Adem Kılıççı’ya Survivor 2020’yi sorduk. Yeni sezon yarışmacıları çok renkli bulduğunu söyleyen Kılıççı, favori isimlerinin Meryem Kasap ve Barış Murat Yağcı olduğunu söyledi ve ekledi, “Ancak benim şampiyonum gerçekten hak eden kimse o.”

Şebnem Ber (sebnem@acunn.com) 

Survivor 2020 yarışmacılarının, geçmiş sezonlardaki yarışmacılara kıyasla daha farklı olduğunu söyleyen Adem Kılıççı, “Yeni sezondaki arkadaşlarımız çok renkli. Zaten Survivor’da her sezon bir önceki yıla göre her zaman daha farklı olur, yenilikler içerir. İşte Survivor’ın bu kadar uzun soluklu ve başarılı bir program olmasının sırrı da bu. Her sezon binlerce kişinin Survivor’a katılmak için mücadele etmesi bunun en büyük göstergesi” dedi.

“ADADA KENDİNİ İFADE ETMEK ÖNEMLİ”

Survivor 2020’nin performansıyla dikkat çeken isimlerinden Parviz Abdullayev’i de sorduğumuz Kılıççı, “Yarışmacılar arasında en iyilerden biri. Şu ana kadar gayet başarılı bir performans sergiledi. Ancak adada kendini iyi ifade edememiş gibi görünüyor. Tabii şunu unutmayalım, sağlam bir kişiliği varsa Türk seyircisi ilerleyen süreçlerde bunu mutlaka görecek ve onu yalnız bırakmayacaktır” diye konuştu.

“HERKESİN GÖNLÜNDE BİR ŞAMPİYON VAR”

Adem Kılıççı, herkesin gönlünde bir şampiyon olduğunu da vurguladı. Kendi şampiyonunu ise  şimdiden seçmiş durumda; gerçekten hak eden kimse o. Ancak favorilerini belirlemiş; kadınlarda Meryem Kasap, erkeklerde Barış Murat Yağcı. Kılıççı, “Meryem’i spor hayatımdan çok iyi tanırım. Çok iyi insandır. Barış da keza öyle. İkisinin de iyi yerlere gelmesini isterim” dedi.

“ASIL MÜCADELE BİRLEŞME PARTİSİNDEN SONRA BAŞLAR”

Yarışmanın daha çok başında olunduğunun altını çizen Kılıççı’ya göre, asıl mücadele birleşme partisinden sonra başlayacak ve ilerleyen süreçlerde dengeler değişecek.

GELELİM BAŞARI KRİTERİNE…

Adem’e göre, boksta ya da herhangi başka bir spor dalında başarılı olan biri Survivor’da illa ki şampiyon olacak diye bir şey yok. Önemli olanın istikrar ve dirayet olduğunu belirten Kılıççı, “Belki yaptığımız spordan dolayı biz bunu diğer yarışmacılardan daha iyi yapmış olabiliriz. Ancak Survivor'da sadece boksör ya da dövüşçü olmak yetmez. Bence şampiyon olmak için sağlam bir kişiliğe ve mücadeleci bir yapıya sahip olmak gerekiyor” dedi.