Eski futbolcu Fernando Gago, eşini en yakın arkadaşıyla aldattı

Geçtiğimiz sezon başında futbolu bırakan Arjantinli futbolcu Fernando Gago'nun, tenisçi eşi Gisela Dulko'yu en yakın arkadaşıyla kendi evinde aldattığı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2021 10:25
Değiştirme Tarihi: 30.09.2021 10:25
Eski futbolcu Fernando Gago, eşini en yakın arkadaşıyla aldattı

Uzun yıllar Real Madrid forması giyen ve geçtiğimiz sezon futbol kariyerini noktalayan Arjantinli orta saha Fernando Gago, özel hayatında yaşadığı skandalla gündemde.

Gazeteci Cinthia Fernandez, Arjantin'de katıldığı bir televizyon programında Gago'nun eşi Gisela Dulko'yu en yakın arkadaşıyla aldattığını öne sürdü. Fernandez konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Gisela, Fernando'yu ve en yakın arkadaşı Veronica Laffitte'yi kendi evinde ve kendi yatağında yakaladı. Kapıyı açıp içeri girdiğinde gördüğü görüntüyle şoka uğradıb On yıl önce evlendiler ve 3 çocukları vardı. Her zaman sakin bir hayatı tercih ettiler ancak Fernando'nun sadakatsizliği yüzünden ayrıldılar" dedi.
Laffitte'nin Gisela Dulko'nun en yakın arkadaşı olduğunu belirten Cinthia Fernandez "Çocukları aynı okulda okuyordu ve Gisela, çocukların okulunu değiştirdi" diye konuştu.

Kariyerinde Real Madrid dışında Boca Juniors, Roma, Valencia ve Real Betis gibi üst düzey takımların formasını giyen Gago ile Gisela Dulko'nun 8, 6 ve 3 yaşında 3 çocukları bulunuyor.