Eşini aldatan kocanın sözleri sosyal medyayı salladı: Kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar

Esra Erol'da programında yaşanan bir olay sosyal medyanın gündemine oturdu. Eşinin kendisini aldattığını iddia eden Gülay Pazarlı, yaşadıklarını canlı yayınd anlatırken, konunun diğer muhatabı olan koca kendini savunmadan önce '"Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan selamlar" diyerek konuya girince bir anda viral hale geldi. Ünlü popçu Edis de konuya kayıtsız kalmayarak aynı cümleyle bir tweet attı. 

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 09:59
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 09:59

Esra Erol'un programına katılan Gülay Pazarlı isimli kadın, kocasının kendisini başka bir kadınla aldattığını öne sürdü. Yayında eşi ile yüzleşen Pazarlı, stüdyoda kendinden geçerek kocasına isyan etti.

Gülay Pazarlı'nın herkesin yüreğini dağlayan sözleri sonrasında sıra görüntülü bağlantı ile yayına katılan kocasına geçti. Karısının isyanını umursamayan kocanın gayet rahat bir şekilde söze, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar" diyerek girmesi pes dedirtti.

Bu sözler üzerine daha da sinirlenen Gülay Pazarlı çileden çıktı. Pazarlı, "Bu reklamı çok sever, bal satıyor ya ondan dolayı reklam yapıyor" dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yayın sonrası sosyal medya bu diyaloğu konuştu. Kullanıcılar paylaşımlarında"Kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar" sözünü tiye aldı.

EDİS DE AYNI TWEETİ ATTI

Ünlü popçu Edis de sosyal medyada gündem olan bu görüntülere kayıtsız kalamadı. 'Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar diyen Edis, 'Hayata bakışım budur. İyi akşamlar' diyerek ikinci bir paylaşım yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin