Eşine 'Burak Özçivit' sorulunca Neslihan Atagül çileden çıktı!

Önceki akşam Karaköy'de görüntülenen Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, muhabirlerle sohbet etti. Doğulu'ya, Burak Özçivit ile ilgili soru sorulunca Atagül sinirlendi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 09:04
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 09:04
Eşine 'Burak Özçivit' sorulunca Neslihan Atagül çileden çıktı!

Karaköy'de mekan çıkışı objektiflere yansıyan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Atagül, eşinin bir giyim markasının marka yüzü olduğu için Bodrum’dan geldiğini söyledi.

Öte yandan yeni yılda bir projeye başlayacağını anlatan Doğulu, "Bir yapım şirketiyle el sıkıştık. Ekiple tanıştım ve muhteşem bir proje ortaya çıkardılar. İsmini söylememek için kendimi zor tutuyorum" diye konuştu. Gazetecilerin, "Yeni bir sinema filmi için teklif gelse Burak Özçivit'le oynar mısınız?" sorusunda araya giren Atagül, "Ne alakası var arkadaşlar? Bu sorudan hiç memnun değilim. Üzgünüm ama bu sorular insanı çileden çıkarır" diyerek sinirlendi. 

NELER OLMUŞTU? 

Burak Özçivit ile Neslihan Atagül, 2015-2017 yılları arasında yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinde başrolde yer almışlardı. 'Küçük Sırlar' dizisinde rol arkadaşı da olan Doğulu ile Özçivit'in arası, bu dönemde açılmıştı. Burak Özçivit, kendisine Neslihan Atagül ile ilgili yöneltilen sorulara, "Neslihan’ın sevgilisi Kadir Doğulu benim arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” cevabını vermişti. Bu açıklamadan, Burak Özçivit'in "her kadının kendisine aşık olma potansiyelinde olduğunu düşündüğünü" çıkaran Doğulu, "Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli" tweeti ile meslektaşına göndermede bulunmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)