Eşinden boşanan Yeliz Yeşilmen bilinmeyenleri ilk kez canlı yayında anlattı

Oyuncu Yeliz Yeşilmen, 11 yıllık eşi Ali Uğur Akbaş'tan boşandıktan sonra 2. Sayfa canlı yayınında açıklamalarda bulundu. 2 çocuğunun babasıyla anlaşamadıklarını ifade ede Yeşilmen, boşanmayla ilgili konuşma yasağı getirdiklerini, ihlal eden kişinin de 50 bin dolar tazminat ödeyeceğini belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2021 09:51
Değiştirme Tarihi: 01.10.2021 09:51

Evliliklerinde üçüncü bir kişinin olmadığını söyleyen Yeşilmen, şiddet iddialarına da 'Hiçbir şey söylemiyorum bu konuda, söyleyemem zaten' dedi.

Yeşilmen'in açıklamaları şu şekilde:

Hiçbir açıklama yapmamama rağmen saçmasapan yorumlar yapıldı hayatımla ilgili. Bir sürü kişiyi mahkemeye verdim. Günlerce işlenecek bir haber yok çünkü. Anlaşmalı olarak boşandık, 6 Ağustos'ta bitti. 

"KONUŞMA YASAĞI GETİRDİK BİRBİRİMİZE"

Bu kararı 2018'de vermişim de 2021 uygulamışım gibi düşünün. Vurdulu kırdılı bir boşanma olmadı. Velayet bende 7/24 görebilecek şekilde protokol imzaladık. Bana kalırsa, sınır olması çok saçma. Benim kadar onun da görme hakkı vardır. Evliliğimizle ilgili konuşma yasağı getirdik birbirimize.

ŞİDDET İDDİALARI

(Şiddet iddialarıyla ilgili) Hiçbir şey söylemiyorum bu konuda, söyleyemem zaten. Şu vardı bu vardı diyemem, neticede anlaşamıyorduk ama anlaşarak boşandık. Düşmanlığımız yok, telefonda görüşüp konuşuyorum. Hülya Avşar kafasındayım, onu örnek alıyorum. 

"YAŞANANLARIN YÜZDE 50'SİNİ BİLİYORSUNUZ"

Ben kendi çocuklarım için eşimle oturup kahvaltı da yaparım, yemek de yerim. Bir üçüncü şahıs yüzünden bu hale gelmedik. Çok iyi bir baba, ben buradayım diye çocukları o okula götürüyor. Bir sürü bir sürü şey yaşandı, yüzde 50'sini biliyorsunuz. 

YASAĞI İHLAL EDEN 50 BİN DOLAR ÖDEYECEK

Boşanmayla ilgili konuşma yasağı getirdik. O da ben de evliliğin içeriğiyle ilgili konuşursa 50 bin dolar gibi bir para ödeyecek. 

Nafaka beklentim yok. Aramızda mal mülk paylaşımı gibi bir şey yok. Allaha çok şükür, ekranda olmak istiyorum. Oyunculuk da yapmak istiyorum, ekranda olmak istiyorum.