Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Eşinden boşanan Seda Akgül'e Demet Akalın'dan destek mesajı!

Eşinden boşanan Seda Akgül'e Demet Akalın'dan destek mesajı!

8 Mart'ta nikah masasına oturan Seda Akgül ile Avram Habib çifti evliliklerini noktaladı. Ünlü çiftin boşanma haberine üzülen Demet Akalın, Seda Akgül'e sosyal medya hesabından destek mesajı yolladı.

25.07.2016 11:57

Kısmetse Olur programının sunuculuğunu üstlenen Seda Akgül herkesten önce davranarak evlendiği Avram Habib ile sadece 137 gün evli kalabildi. Sosyal medya hesaplarından boşandığını doğrulayan Akgül'e Demet Akalın'dan tam destek geldi.

 

demet akalın

'Sevgili dostlar, eşimle ayrıldığım doğrudur. Bazen çok bilmek dezavantajdır. Akıllı kadın ise kurban' yazan Akgül'e, Akalın destek mesajı yazdı. Akgül de Akalın'a sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. 

'Yazdıklarımı yapın, yaptıklarımı yapmayın'
Seda Akgül, boşandığını Facebook hesabından paylaştığı bir yazıyla duyurdu: 'Sevgili dostlar, eşimle ayrıldığım doğrudur. Bazen çok bilmek ve farkındalık ikili ilişkilerde dezavantajdır, çünkü kül yutmazsınız.Kimin haklı, kimin haksız olduğu da önemli değil , önemli olan mutlu olmak ve edebilmek. Kadının hep alttan alması ve kurbanı oynaması normal sayılır. Siz benim bu kitaplarda yazdıklarımı yapın , yaptıklarımı yapmayın. Keşke evlenmeden önce ben de birkez daha okusaydım.

seda akgül eşinden boşandı

Dünyada tek değer vermek ve saygı duymak zorunda olduğunuz kişi kendinizsiniz. Evli de olsak, bekar da olsak yalnız öleceğiz maalesef, o yüzden lütfen özsaygınızdan taviz vermeyin. Sizi ezmek veya aşağıya çekmek isteyen kimseyle olmayın. Hayat üzüntüler için uzun, mutluluklar için ise kısa. Hepimiz hata yapma lüksüne sahipiz, yeter ki fark edip en kısa zamanda düzeltelim. Hepinizi seviyorum, özellikle de hemcinslerimi.'

Yorumlar | 0
üye profil