Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 | Değiştirme Tarihi: 21.11.2018

Eser Yenenler’in bu haftaki konukları kim? Eser Yenenler Show 2. Bölüm fragmanı izle

Birbirinden renkli konu ve konukları ile “Eser Yenenler Show” bu gece 23:15'te TV8 ekranlarında! Eser Yenenler Show’un bu haftaki konukları Saba Tümer, İlhan Şeşen, Şahin Kendirci ve Oğuzhan Uğur…Eser Yenenler Show’un  geçen hafta yayınlanan ilk bölümüne Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak konuk olmuştu. Kahkahaların havada uçuştuğu Eser Yenenler Show’un bu hafta da bomba gibi konukları var.

Eser Yenenler Show’un  bu haftaki konukları Saba Tümer, İlhan Şeşen, Şahin Kendirci ve Oğuzhan Uğur…

Eser Yenenler Show'un 1. bölümünde izleyenler müziğe ve eğlenceye doydu. Programda duygusal anlar da yaşandı. İbrahim Büyükak babaannesiyle ilgili konu açılınca duygulandı. İbrahim Büyükak, babaannesi için bir dergide kaleme aldığı yazıyla ilgili soruda duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. İbrahim Büyükak, stüdyoda duygusal anlar yaşadı. Bir anda garip duygular içerisine girdiğini söyleyen ve yazdığı yazıyla babaannesini andığını dile getiren İbrahim Büyükak, gözyaşlarına hakim olamadı.

Eser Yenenler Show'da Eser ile İbrahim'in detoks kampındaki görüntüleri kahkahaya boğdu! Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ile zayıflamak için gittikleri detoks kampındaki görüntüleri yayınladı. Eser Yenenler Show'un ilk bölümünde Eser Yenenler'in ekranlara getirdiği videoda Yenenler ve Büyükak detoks kampına gidiyor.

Eser Yenenler Show'da 'Sen Olsan Bari' şarkısını farklı tarzlarda yorumlayan Aleyna Tilki, türkü versiyonunda 'O Ses Olsan Gari' sözleriyle stüdyodakileri güldürdü. Büyük alkış alan bu performansın ardından Aleyna Tikli bir şarkı daha seslendirdi. 

İBRAHİM BÜYÜKAK GÖZYAŞLARINI TUTAMADI:

ALEYNA TİLKİ'DEN EYS'A ÖZEL PERFORMANS:

ESER YENENLER SHOW İLK BÖLÜM İZLE: