Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin büyük mutluluğu! İkinci bebeklerini kucaklarına aldılar

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler bugün ikinci bebeklerini kucaklarına aldı. Doğumun saat 13.12'de gerçekleştiği ifade edilirken, çiftn oğullarına 'Mete' ismini verdiği kaydedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2021 15:36
Değiştirme Tarihi: 25.03.2021 15:36
Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin büyük mutluluğu! İkinci bebeklerini kucaklarına aldılar

Oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler’in bebekleri dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 25 Mart 2021, Perşembe günü, saat 13.12’de, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mete Güngör tarafından gerçekleştirildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İkinci bebeklerini kucağına alan çift, oğullarına Mete adını verdiler. Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Berfu ile Eser Yenenler çiftinin bebekleri 53 santim, 3.715 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.” 

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de ekim ayında kucaklarına almıştı. Ailesiyle çekildiği neşeli pozları sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Yenenler, bugün oğlu Mete'yi de kucağına aldı. İkinci kez anne olan Yenenler, geçtiğimiz günlerde duygularını şu sözlerle dile getirmişti:

"Biraz hamilelik güncellemesi yapayım. Fiziksel olarak daha rahat ama duygusal olarak daha yoğun bir dönem oluyor. Geçen gün iki senedir deniz kokusu alamadım diye ağladım. Toplam 5 kilo alındı. Mete Emmi'nin tekmeleri dışarıdan da belli olmaya başladı. Bir büyük marul büyüklüğündeymiş kendisi..."