Eser Yenenler Show'un ilk bölümü yayınlandı! İbrahim Büyükak ağladı! İlk bölümü izle

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2018 12:26 | Değiştirme Tarihi: 15.11.2018 12:31

TV8'in merakla beklenen talk show programı 'Eser Yenenler Show' başladı. Muhteşem başlayan programda Eser Yenenler'in ilk konukları Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak oldu. Aleyna Tilki'nin canlı performansı, İbrahim Büyükak'ın gözyaşları Eser Yenenler Show'un ilk bölümüne damga vurdu.

Eser Yenenler Show'un ilk bölümünde izleyenler müziğe ve eğlenceye doydu. Programda duygusal anlar da yaşandı. İbrahim Büyükak babaannesiyle ilgili konu açılınca duygulandı. İbrahim Büyükak, babaannesi için bir dergide kaleme aldığı yazıyla ilgili soruda duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. İbrahim Büyükak, stüdyoda duygusal anlar yaşadı. Bir anda garip duygular içerisine girdiğini söyleyen ve yazdığı yazıyla babaannesini andığını dile getiren İbrahim Büyükak, gözyaşlarına hakim olamadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eser Yenenler Show'da Eser ile İbrahim'in detoks kampındaki görüntüleri kahkahaya boğdu! Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ile zayıflamak için gittikleri detoks kampındaki görüntüleri yayınladı. Eser Yenenler Show'un ilk bölümünde Eser Yenenler'in ekranlara getirdiği videoda Yenenler ve Büyükak detoks kampına gidiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eser Yenenler Show'un 'Linç Et' bölümünde Aleyna Tilki kendisi hakkındaki kötü yorumladı okudu. Dudaklarıyla ilgili yorumun ardından dolgu mu, değil mi sorusuna cevap verdi. Aleyna Tilki, herkesin merak ettiği 'Dudakların dolgu mu?' sorusunu Eser Yenenler Show'da cevapladı. Tilki, dudaklarında dolgu olmadığını söyleyerek 'Eğer dudaklarınız dolguysa bu şekilde mıncıklayamazsınız' dedi ve parmaklarıyla dudaklarını büzüştürdü.
Haber ile ilgili metin girin!.