Eser Yenenler Show özel bölüm konukları kim? 12 Ocak 2020 EYS izle

Eser Yenenler Show özel bölümü ile TV8 ekranlarına geliyor. 12 Ocak 2020 EYS özel bölümü, TV8'in yeni dizisi "Doğduğun Ev Kaderindir"i konu alıyor. Peki, Eser Yenenler Show özel bölüm konukları kimler? 

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2020 23:45
Değiştirme Tarihi: 12.01.2020 23:45
Eser Yenenler Show özel bölüm konukları kim? 12 Ocak 2020 EYS izle

TV8'in sevilen şov programı Eser Yenenler Show, bu akşam özel bir bölümle ekrana geliyor. Programda, ilk bölümü ile olumlu yorumlar alan ve çok beğenilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile özel bilgilere yer verilecek. İşte Eser Yenenler Show özel bölüm konukları...

ESER YENENLER SHOW ÖZEL BÖLÜM KONUKLARI KİMLER?

Eser Yenenler Show özel bölüm konukları; Acun Ilıcalı, Doğduğun Ev Kaderindir’ in başrol oyuncularından Demet Özdemir ve hikayenin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu. Programda; Demet Özdemir ve hikayenin yazarı Gülseren Budayıcıoğlu Doğduğun Ev Kaderin’dir ile ilgili çok özel açıklamalarda bulunurken, Acun Ilıcalı ile eğlenceli bir sohbet yaşanacak. 

Eser Yenenler Show Özel Bölüm İzle

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİNİN KONUSU NE?

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

OGM Pictures imzalı, yönetmeliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, senaryosunu Eylem Canpolat'ın yazdığı 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinde başrolleri ise Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol paylaşıyor.