Eser Yenenler Show konuğu Candaş Tolga Işık kimdir, kaç yaşındadır?

Candaş Tolga Işık, TV8'in sevilen programı Eser Yenenler'in bu haftaki konuklarından biri. Programın yeni bölüm fragmanı ile birlikte konukları kimler araştırılmaya başlandı. Peki, Candaş Tolga Işık kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? 

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 10:19
Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 16:00
Eser Yenenler Show konuğu Candaş Tolga Işık kimdir, kaç yaşındadır?

Birbirinden renkli isimlerin konuk edildiği Eser Yenenler Show'un bu haftaki konuklarından biri de gazeteci yazar Candaş Tolga Işık. 5 Aralık Perşembe günü TV8'de yayınlanacak yeni bölümün konukları, EYS hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Candaş Tolga Işık kimdir, kaç yaşındadır? 

CANDAŞ TOLGA IŞIK KİMDİR?

Candaş Tolga Işık, 3 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluk yılları, gençliği ve eğitim hayatı hep İstanbul’da geçen Işık, İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezun olduktan sonra Genetik Mühendisliği eğitimi aldı. 

Candaş Tolga Işık, medya kariyerine, 2002 yılında yerel bir radyoda başladı. Ardından Best Fm, Radyo Time, Alem Fm gibi radyolarda çeşitli programlar hazırlayıp sundu.

2009'da Alem FM'de Güçlü Mete ile Kripto Odası isimli programı sunan Işık, aynı sene TV8'de Bunu Konuşalım adlı sohbet programı sundu. Bu program daha sonra 2012'de kapanan Kanaltürk kanalına geçti. 

Uzun bir süre Posta Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapan Candaş Tolga Işık, Mayıs 2013'te “İthal Edilmiş Korkular Ülkesi” adlı bir kitap çıkardı. 

2014'de KAFA dergisini kurdu, 2015'de ise FİTBOL dergisini çıkarmaya başladı.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Işık, kulübün İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi'dir.