Yayınlanma Tarihi: 12.12.2018 | Değiştirme Tarihi: 12.12.2018

Eser Yenenler Show 5. bölüm fragmanı izle! Deniz Seki sürprizi

Eser Yenenler Show bu akşam 5. Bölümüyle ekrana gelecek. Eser Yenenler Show’un bu haftaki konukları Deniz Seki, Kubilay Aka ve Danla Bilic olacak. Deniz Seki’nin muhteşem sesi, konukların keyifli sohbetiyle harika bir program izleyenleri bekliyor.Eser Yenenler Show yine eğlenceli bir bölümle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5. Bölümüyle ekrana gelecek Eser Yenenler Show’un fragmanı yayınlandı.  Eser Yenenler Show’un bu haftaki konukları Deniz Seki, Kubilay Aka ve Danla Bilic olcak.

Eser Yenenler Show 5. bölümün ilk konuğu Deniz Seki, yeni şarkılarıyla kulakların pasını silecek. Deniz Seki yeni albümünden bahsederken şu ifadeleri kullanıyor; “Bu albümün içinde yaşanmışlık da var, hüzün de var; ama umut da var, mutluluk da var, gelecek günlerin heyecanı da var. Galiba benim sanat hayatımın damgası olacak, kariyerimde damga olacak bir albüm…”

Eser Yenenler Show’un bu geceki 2. konuğu ise genç oyuncu Kubilay Aka olacak. Linç@ bölümünde Eser Yenenler ile Kubilay Aka arasındaki stüdyoda kahkahalara sebep oldu.

Eser Yenenler Show 5. Bölümünde 3. konuk Danla Bilic… Sosyal medyada çektiği videolarda söyledikleriyle sık sık gündem olan Danla Bilic bakalım Eser Yenenler Show’da neler yapacak?

Eser Yenenler Show bu gece 23:15'te TV8'de...

ESER YENENLER SHOW 5. BÖLÜM FRAGMAN İZLE: