Eser Yenenler: Pandemi devam ederse her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz

Berfu Yenenler ile evli olan ve ikinci kez baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Eser Yenenler, 21 Aralık’ta dijital ortamda gerçekleşecek INFLOW Awards Ödül Töreni provaları öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çocuklara karşı çok büyük bir sempatilerinin olduğunu bielirterek “Pandemi devam ederse her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz. Aşı bulunana kadar artık Allah ne verdiyse” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2020 11:37
Değiştirme Tarihi: 18.12.2020 11:59
Eser Yenenler: Pandemi devam ederse her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz

Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle 21 Aralık’ta dijital ortamda gerçekleşecek INFLOW Awards Ödül Töreni’nin provaları önceki gün Zorlu PSM’de gerçekleşti. Sunuculuğunu Eser Yenenler’in yapacağı INFLOW Awards Ödül Töreni provaları öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“KİLO ALAN BİR TEK BENİM”

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüsü atlatan Yenenler, “Tat ve koku kaybı yaşadığım için yediklerimden hiçbir şey anlamadım. Bu hastalığa yakalanıp da kilo alan bir tek benimdir herhalde” dedi.

Karantina günlerinin nasıl geçtiğini soran gazetecilere Yenenler, “Kuzey’den dolayı şahane geçiyor. Evimizin neşesi. Berfu da ben de onunla oyun oynamaktan çok zevk alıyoruz.” yanıtını verdi.

“PANDEMİ BİTENE KADAR ÇOCUK YAPMAYA DEVAM”

İkinci kez baba olmaya hazırlanan oyuncu, “Pandemi devam ederse her sene bir çocuk yapmaya devam edeceğiz. Aşı bulunana kadar artık Allah ne verdiyse... Tavsiye ederiz yani bol bol üreyin. Malum evde yapacak bir şey olmayınca böyle oluyor. Çevremde bebek bekleyen çok insan var, yalnız değiliz.” diye konuştu.