Esat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgiler

Esat Ergüven kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Esat Ergüven oldu. Performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Esat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 21:04
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 21:04
Esat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Esat Ergüven, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve dört jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Esat Ergüven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE ESAT ERGÜVEN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Esat Ergüven, 27 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Esat Ergüven, evli. Doğma büyüme Niğdeli olan yarışmacı, müzikle tanışmasının ilkokul zamanlarında olduğunu söyledi. Sonrasında özel eğitimler almış ve gitar çalmayı öğrenmiş. Devamında gitar ile birlikte sahne almaya başlamış.

O Ses Türkiye sahnesinde olmanın çok heyecanlı olduğunu söyleyen Esat Ergüven, birbirinde değerli jüri üyeleri önünde şarkı söylemenin kendisine büyük tecrübe katacağını belirtti.

ESAT ERGÜVEN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Esat Ergüven, “CEVAPSIZ SORULAR” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla tüm jüri üyelerini döndürdü. Esat Ergüven, yoluna Oğuzhan Koç'un takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin