Esam Noori kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esam Noori nereli?

Esam Noori, O Ses Türkiye 2021 yarışmasında performansıyla dikkat çeken isimlerden. Sevilen yarışmanın üçüncü bölümünde sahne alan O Ses Türkiye Esam Noori, iki jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Esam Noori kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 23:00
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 23:00
Esam Noori kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esam Noori nereli?

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Esam Noori, bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Esam Noori, 2 jüriyi döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Esam Noori kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Esam Noori hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE ESAM NOORİ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Esam Noori, 21 yaşında, aslen Iraklı. Irak’tan 2017’de Türkiye’ye gelmiş. Dört yıldır İstanbul’da yaşadığını söyleyen Esam, geçmişte yaşadığı tüm kötü şeyler, acı ve iyi şeylerin müzikte çıktığını söyledi.

Müzik yapmayı çok sevdiği ve müzik dışında bir şey yapmayı düşünmediğini belirtti. Yetenekli çok şarkıcının katıldığı yarışmada iyi şeyler olmasını umduğunu söyledi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Esam Noori, bu akşam O Ses Türkiye’de “UPTOWN FUNK” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla Oğuzhan Koç ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Murat Boz’un takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin