Erol Köse Atatürk'ü andı! Erol Köse'nin paylaşımındaki ezan detayı tartışma başlattı

Erol Köse Atatürk'ü andı! Erol Köse'nin paylaşımındaki ezan detayı tartışma başlattı
Yayınlanma Tarihi: 10.11.2019 11:00 | Değiştirme Tarihi: 10.11.2019 11:00

Ünlü yapımcı Erol Köse, Atatürk'ü anan bir paylaşım yayınladı. Köse'nin paylaşımındaki ezan detayı sosyal medyada tartışma başlattı.

Ünlü yapımcı Erol Köse, 09.05'te aracını durdurup Atatürk'ü andı. Sosyal medya hesabından 10 Kasım paylaşımı yapan Erol Köse'nin sözleri ise dikkat çekti.

TARTIŞMA BAŞLATTI

Sivri çıkışlarıyla gündeme gelen Erol Köse, 10 Kasım paylaşımında şunları söyledi: "Saat 09.05'te aracımı durdurup siren seslerine katkıda bulundum, çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı gurur duyuyorum. Günde 5 vakit duyduğun ezan sesini Yılda 1 vakit duyduğun siren sesine borçlu olduğunu kimse ama kimse unutmasın bu topraklarda!"Köse'nin bu paylaşımı binlerce beğeni alırken paylaşma tepki gösterenler de oldu.

EROL KÖSE KİMDİR?

Erol Köse 1965, Elazığ doğumlu, yapımcı ve eski şarkıcıdır. Komedi Dans Üçlüsü'nün bir üyesi olarak müzik dünyasına girdi. Sekiz yıllık grup kariyeri sonrasında Deniz Arcak'ın kendisi için albüm yapma teklifiyle Köse, yapımcılık kariyerine başladı. Bu yıllarda Ayna, Atilla Taş, Nihat Doğan, Ferhat Güzel gibi grup ve şarkıcıların ilk albümleri yaptı. Müzik sektörüne bir süre ara verdi ve 2010'da yapımcılığa tekrar döndü.