Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması

Erkan Petekkaya'dan Nurgül Yeşilçay açıklaması

Başrollerini paylaştıkları "Paramparça" dizisinin setinde tartışma yaşayan Erkan Petekkaya Nurgül Yaşilçay cephesinde sular durulmuyor.

09.10.2016 13:03

"Parampaça" dizisinin setinde tartışma yaşadığı eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'a hakaret davası açan Erkan Petekkaya, "Ben kendimi o konuda ifade edemedim. Haklıyken haksız duruma düştüm" dedi.

Nurgül Yeşilçay için sarf ettiği "Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar" sözlerini 'off the record' olarak söylediğini iddia eden Petekkaya, "Ne yapabilirim o saatten sonra? Nasıl müdahale edebilirim? Telefonla konuşuyorsun mesela, karşındaki adamın suratını görmüyorsun. Sinirli bir telefon konuşması yapıyorsun, o sırada bazı cümlelerin noktasını virgülünü yan yana koyamayabilirsin. Röportaj yapsan ve söylediklerinin kağıt üzerinde yazılacağını bilerek konuşsan, biraz daha dikkat edersin" diye konuştu.

Erkan Petekkaya, Hürriyet Gazetesi köşe yazarlarından Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda, Paramparça dizisinde tartışma yaşadığı sonunda da davalık olduğu Nurgül Yeşiçay ile arasındaki gerginliğe de değindi.

Erkan Petekkaya, "Ama bir telefon konuşması yapıyorsan, o sırada karşındakinin seni anladığını ve söylediklerini düzelteceğini düşünüyorsun. Sonra bir bakıyorsun ki kendi çıkarı için senin söylediğini başka yerlere götürmüş" görüşünü dile getirdi.

Nurgül Yeşilçay'ın, Erkan Petekkaya'ya cep telefonu mesajlarıyla "hakaret" ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istenmişti.

Paramparça dizisindeki eski rol arkadaşı Erkan Petekkaya'nın "Diziden ayrılış nedenini açıklarsam yer yerinden oynar" dediği oyuncu Nurgül Yeşilçay, "Küçümsemeye, aşağılamaya çalışıyor. Ama yani sen, kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın! Ben buna izin vermem! Yapamazsın. Erkek ya, onun her şeye hakkı var. Rejide küçücük bir kız hata yapmış, nasıl küfürler sıralıyor. Sette ağza alınmayacak küfürler ediyor, bağırıyor çağırıyor, o yönetmen denilen kişi de bunlara gülüyor" diye konuşmuştu. Erkan Petekkaya ise Yeşilçay'ın iddialarını reddetmişti

Yorumlar | 1
üye profil
AYLİN 2 yıl önce
ARTIK NURGÜLLE UĞRAŞMA TABİ DİZİ BERBAT GİDİYOR YİNE BAŞLADIN NURGÜL YEŞİLÇAYI KARALAMAYA PİSLİK HERİF