Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erkan Can'ı hiç böyle görmediniz

Erkan Can'ı hiç böyle görmediniz

En Güzeli adlı filmde rol alan ünlü oyuncu canlandırdığı karakterle yine çok şaşırtacak.

21.08.2015 13:01

Yapımını YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı ‘En Güzeli’ adlı sinema filmiyle 28 Ağustos’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erkan Can, canlandırdığı karakterle yine çok şaşırtacak.

 Komedi dalındaki filmde bu kez başarılı ve mesleğine yıllarını vermiş usta mutfak şefini oynayan Erkan Can, usta şeflere de taş çıkartıyor. Özellikle yaptığı salatalarla ün salan şef ‘Yavuz’ karakterine hayat veren Erkan Can, başarılı oyunculuğunun yanı sıra mutfaktaki hünerlerini de sergilemeyi ihmal etmiyor. Filmde usta şefliği kadar, bilgeliğiyle tanınan şef 'Yavuz'un, 3 aylak arkadaşın elinden tutarak çalışmak için getirdiği Antalya'da başından geçen trajikomik ilginç olaylar dikkat çekiyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin başrollerinde Erkan Can, Mehmet Özgür, Tarık Papuççuoğlu, başta olmak üzere, Osman Karagöz, Cem Kılıç, Tuvana Türkay, Fırat Çöloğlu, İrfan Kangı, Turgay Tanülkü, Ebubekir Öztürk, Bilal Çatalçekiç’in yanı sıra Ferzan Hekimoğlu gibi ünlü isimler yer alıyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!. 

Çekimleri İstanbul ve Antalya’da 1 ay sürede gerçekleşen ‘En Güzeli’ adlı sinema filminin yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu, senaristliğini ise Erkan Sezer üstleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil