Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erhan Çelik'ten Gülben Ergen'e boşanma davası!

Erhan Çelik'ten Gülben Ergen'e boşanma davası!

Bu sabah ortaya çıkan 'Gülben Ergen-Erhan Çelik boşanıyor' haberine hem Erhan Çelik'ten hem de Gülben Ergen'den doğruma geldi! İşte art arda gelen o açıklamalar...

18.11.2016 17:01

TRT Haber Dairesi Başkanı Erhan Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda 2014 yılında Şirince'de nikah masasına oturduğu Gülben Ergen'e boşanma davası açtığını bildirdi.

'Renkli Sayfalar' programının bu sabah ortaya attığı iddianın ardından Erhan Çelik, sosyal medya hesabından resmi bir  açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı.

"Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki duyuruyu sizinle paylaşmak istedim.

Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedene doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşünüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum"

İşte Erhan Çelik'in yaptığı paylaşım:
Haber ile ilgili metin girin!.

Gülben Ergen de suskun kalmadı
"Daha sonra konuşacağım diyen Ergen, Çelik'in "boşanma davası açtım" açıklamasından sonra sosyal medyadan fotoğraflı paylaşım yaptı. Ergen, yaptığı paylaşımın beraberinde ise şu mesajı yazdı: "Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur... Kararım en hayırlısıdır... Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır."

İşte Ergen'in o paylaşımı:
Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
Semra 2 yıl önce
Geç bile kalmışsın Erhan bey