Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Erdem Yener: İyi bir baba değilim

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Erdem Yener hakkında merak edilenleri anlattı.

10.03.2017 12:41

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu ve şarkıcı Erdem Yener oldu. ‘Çıplak’ adını verdiği yeni albümüyle müzikseverlerle buluşan Erdem Yener, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

 İyi bir baba değilim Kendisine yeni bir köpek aldığını ve mama saatleri için alarm kurduğunu söyleyen Erdem Yener “Yeni bir köpek aldım. Dışarda olsam bile köpeğin mama saati için kendime alarm kuruyorum. Daha köpeğime isim bulamadım. Arkadaşlarım bana kötü baba diyorlar” dedi.

 Kötü anımı düşünüp yazıyorum Şarkılarının sözlerini kendi yazdığını söyleyen Erdem Yener “ Ben şarkılarımı illaki kötü bir anımda, duygusal olduğum bir anımda oturup yazmıyorum. Daha önce kötü bir an geçirdiysem onu düşünüyorum genellikle ve yazıyorum” dedi.

 

erdem yener 

Reflü yüzünden iki defa ameliyat oldum Vakit bulamadığından ayaküstü hızlı yemek yediği için reflü olduğunu söyleyen Erdem Yener “ Uzun soluklu yemekleri arkadaşlarımla bir aradayken yiyorum. Onun haricinde çok hızlı ayaküstü birşeyler yiyorum ve bu yüzden Reflü oldum. 2 kez ses tellerimden ameliyat oldum” dedi. 

Gençken metalciydim Gençlik yıllarında metalciler gibi takıldığını söyleyen Erdem Yener “ Gençlik zamanlarımda saçlarım belime kadar geliyordu ve ağır metalciydim. O zamanlar o saçların bana yakıştığını düşünüyordum. Ama anladım ki yakışmıyormuş, onun için bir daha saçlarımı uzatmam” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil