Erdem Tunç kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Erdem Tunç nereli?

Erdem Tunç, O Ses Türkiye 2021 yarışmasında performansıyla son bölüme damga vurdular. Sevilen yarışmanın üçüncü bölümünde sahne alan O Ses Türkiye Erdem Tunç, iki jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Erdem Tunç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2021 23:40
Değiştirme Tarihi: 16.10.2021 23:52
Erdem Tunç kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Erdem Tunç nereli?

O Ses Türkiye 2021 yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Erdem Tunç, bu akşam üçüncü bölümü ile ekrana gelen O Ses Türkiye’de sahne aldı. Günün başarılı performanslarından biri olan Erdem Tunç, iki jüriyi döndürerek ilk turu geçmeyi başardı. Peki, Erdem Tunç kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte O Ses Türkiye Erdem Tunç hakkındaki bilgiler…

O SES TÜRKİYE ERDEM TUNÇ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021 yarışmasına katılan Erdem Tunç, 32 yaşında. Tiyatrocu, kamera önü oyuncusu olan Erdem Tunç, müziğin kendisi için bitmek bilmez bir tutku olduğunu söyledi. Çocukluk dönemlerinde abisinin müzikle uğraşmasının onu müziğe daha çok yönelttiğini belirtti.

Erdem Tunç, lise yıllarında bir grubu olduğunu, yerel festivallerde, okul konserlerinde performans sergilediğini söyledi. Memuriyete giden yolunda ailesinin desteğiyle kendi hayalleri peşine yönelmiş. Müzikle insanların hayatlarına dokunmayı istediğini söyledi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Erdem Tunç, bu akşam O Ses Türkiye’de “KANDIRDIM” adlı şarkıyı seslendirdi. Performansıyla Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş’i döndürmeyi başardı. Başarılı yarışmacı, O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş’in takımıyla devam etme kararı aldı.

İlgili Sayfalar: Magazin