Erdem Kınay: Çöpe attıklarımla albüm yaparlar

Erdem Kınay: Çöpe attıklarımla albüm yaparlar
Yayınlanma Tarihi: 02.05.2017 13:09 | Değiştirme Tarihi: 02.05.2017 13:09

Türkiye'nin en büyük bahar festivali 'SpringBreak 2017' etkinlikleri kapsamında Merve Özbey ve Erdem Kınay ikilisi sahne aldı.

‘Unitravel’ ev sahipliğinde Antalya Belek ‘Port Nature Luxury Resort Hotel'de gerçekleştirilen ‘SpringBreak 2017’de, Merve Özbey ve Erdem Kınay muhteşem sahne performansıyla binlerce müziksevere unutulmaz anlar yaşattı.
 
Şarkılar çabuk tüketiliyor
 
Sahne öncesi soruları yanıtlayan Merve Özbey ve Erdem Kınay ikilisi, yeni şarkıları 'Boynun Borcu'nun 19 Mayıs'ta müzikseverlerle buluşacağını belirtirken “Yeni bir şarkımız geliyor. 'Boynun Borcu'. Bizim şarkılarımız uzun ömürlü oluyor. Günümüzde çoğu şarkı çabuk tüketiliyor. Biz böyle bir şey yapmak istiyoruz. 8 yıl önce yaptığım şarkıyı bugün bile radyoda dinliyorum” dedi.
 
Helal Ettim’i geçecek
 
Şarkıyı duyduğu zaman Erdem Kınay’a şarkıyı kimseye vermemesini rica ettiğini anlatan Merve Özbey “İlk şarkıyı duyduğumda Allah aşkına kimseye verme ben istiyorum dedim. Bende 'Helal Ettim' şarkısının yeri ayrıdır. Bu şarkı 'Helal Ettim' ile yarışacak hatta geçecek. Bu şarkıyı daha erken çıkartacaktık ama Erdem 6 aydır aranje yapıyor. Ben bitmedimi diyorum sürekli ama şarkının içine sinmesi lazım onun içinde” dedi.
 
Çöpe attıklarımla albüm yaparlar
 

Yarıda bıraktığı veya çöpe attığı şarkılarla şarkıcıların albüm yapabileceğini söyleyen Erdem Kınay “Benim çöpe attığım yarım kalan şarkılarımdan insanlar albüm yaparlar. O kadar üzerine düşüyorum. Biz bile yarım bıraktıklarımla 4 albüm yapardık. Merve bu şarkı çok iyi diyor ama ben tam içime sinmedi diyorum' diye konuştu.