'O Hayat Benim'e yeni oyuncu

FOX TV ekranında yayınlanan 'O Hayat Benim'in oyuncu kadrosuna Erdal Cindoruk da dahil oldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 15:44
Değiştirme Tarihi: 04.02.2015 16:22
'O Hayat Benim'e yeni oyuncu

Kurtlar Vadisi’, ‘Avrupa Yakası’, ‘Gümüş’, ‘Kadın İşi Banka Soygunu’, ‘Genco, ‘Kızıl Elma’ gibi dizi ve filmlerde rol alan son olarak 3 Nisan’da vizyona girecek olan Yılın En Kral Komedi Filmi ‘Figüran’ da ilk defa komedi oynayarak karşımıza çıkacak olan usta oyuncu Erdal Cindoruk, 8 Şubat Pazar Akşamı yayınlanacak 41. Bölüm ile ‘O Hayat Benim’ dizisine dahil oldu.

Pastel Film tarafından çekilen ve Fox Tv ekranlarında her Pazar yayınlanan ’O Hayat Benim’ dizisine dahil olan Cindoruk ile Filmstudio, diziye nasıl dahil olduğundan rolüne, beğendiği dizilerden, Oscar’ı ülkemize getirebilecek isme kadar her şeyi masaya yatırdı.


 

O Hayat Benim dizisine nasıl dahil oldunuz?

 
Kızıl Elma dizisi bittikten sonra dinlenmek için Bodrum’a gittim. 2-3 aydır oradaydım. Diziye dahil olmam birden bire gerçekleşti. Sabah dizinin yapımcısı aradı. Akşam uçağa bindim ve ertesi gün sete başladım."O Hayat Benim dizisinde kötü adamı canlandıracağım"

  Seyirci sizi ‘O Hayat Benim’ dizisinde nasıl görecek?

 
Çok önemli ve güzel bir rol ile seyirciye yeniden ‘merhaba’ diyeceğim. Dizide kötü adamı canlandıracağım. Ama seyirci bu adamın neden kötü olduğunu da görecek."Kolay adapte oldum"
 
 
Diziye sonradan dahil oldunuz? Ekip nasıl?
 
Diziye 41. bölümde giriyorum. Sağ olsunlar setteki bütün oyuncu arkadaşlar beni çok sıcak karşıladı. Yönetmenimiz Hamdi Alkan da öyle. Zeynep Eronat ile Kızıl Elma dizisinde de birlikte oynadık. Sonradan dahil oldum ama kolay adapte oldum. İlk haftada insanları sevdim ve ısındım.


"O Hayat Benim dizisinin başarısı oyunculukların doğal olması"

O Hayat Benim dizisi pazar akşamlarının zirvedeki ismi. Siz dizinin bu başarısını neye bağlıyorsunuz?
 
 Kesinlikle önce senaryoya bağlıyorum. Çünkü dizinin senaryosu çok iyi. Hem gerilim var, hem aşk, hem de entrika. En önemlisi dizideki oyunculuklar çok doğal, izleyici kendi evinden biri gibi hissediyor ve dizi sıkmıyor.


"Poyraz Karayel dizisini keyifle izliyorum"
  Son dönemde izlediğiniz ve beğendiğiniz diziler var mı?


Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisini çok severek izliyorum. Senaryo güzel, oyuncular kıvamında oynuyor. Gayet başarılı bir dizi.


"Necip Memili ve Caner Cindoruk kariyerini iyi yöneren iki isim" 
  Beğendiğiniz ve geleceğini parlak gördüğünüz oyuncular kimlerdir?
 
Erdal Cindoruk: Necip Memili ve Caner Cindoruk’un oyunculuklarını çok beğeniyorum. Kariyerlerini de çok güzel yönetiyorlar bence. Zaten iyi yerlerde her ikisi de. Ama daha da iyi yerlerde olacaklarına inanıyorum.


"Yılmaz Erdoğan Oscar alır"  

Türkiye’de Oscar’ı kim alır?

 
Kesinlikle Yılmaz Erdoğan alır diyorum. Çok sıcak oynuyor ve seyirciye duyguyu yaşatıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.
İlgili Sayfalar: Magazin