Enis Arıkan'dan 'Ben doğal güzelim' çıkışı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Camdaki Kız' dizisinde 'Muzaffer Koroğlu' karakterine hayat veren Enis Arıkan, oyunculuk performansının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Arıkan, son olarak kendisinin yıllar önceki haliyle şimdiki halini kıyaslayan bir paylaşıma verdiği yanıtla gündem oldu. Ardından yaptırdığı estetik işlemleri tek tek saydı.

Yayınlanma Tarihi: 08.12.2021 15:11
Değiştirme Tarihi: 08.12.2021 15:11
Enis Arıkan'dan 'Ben doğal güzelim' çıkışı!

Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Enis Arıkan, Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında yer alıyor. Zaman zaman setten paylaşımlar yapan Arıkan, kendisi ile ilgili yorumlara da yanıt vermeyi ihmal etmiyor.
Sempatik oyuncu, son olarak kendisinin şimdiki haliyle yıllar önceki halini kıyaslayan bir sosyal medya paylaşımını, kendi hesabından takipçileri için yayınladı.

"BENİ YOK EDEMEYECEKSİNİZ" 

Yıllar içindeki değişimine dikkat çekilen gönderiye esprili bir yanıt veren Enis Arıkan, "Beni yok edemeyeceksiniz. Ben doğal güzelim" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından paylaşıma eklenen hastag'lere takılan başarılı oyuncu, yakın dostu Ezgi Mola'nın etiketlenmesine de kayıtsız kalamadı. Arıkan bu durum için "Bir de Ezgi Mola güzelliği ne alaka" yorumunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ESTETİKLERİNİ TEK TEK SAYDI 

Bir sonraki hikayesinde yaptırdığı estetik müdahaleleri tek tek sayan Enis Arıkan, şu ifadeleri kullandı:
"Sadece saçımda biraz ek var,
"Gözaltı dolgum var,
"Burun dolgum var.
"Botoksum var,
"Biraz da liposuction var,
"Kıcasacı doğalım,
"İftira atmayın artık"

"MİNİK MİNİK YAPTIRIYORUM" 

İki yıl önce katıldığı '2. Sayfa' programında da estetik itirafında da bulunan Enis Arıkan, "Her yerimde estetik var, minik minik yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım" açıklamasını yapmıştı.

"SENSİN TAKMA" 

Öte yandan Instagram'da yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Enis Arıkan, daha önce de takipçisinin ‘Ya saçınız gerçekten takma mı?’ sorusunu karşılık olarak ‘Sensin takma. Kıskanılıyorum’ notunu yazmıştı. Arıkan’ın esprili cevabı hayranlarını güldürmüştü.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin