Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Engincan Ural yine tarzıyla dikkat çekti

Engincan Ural yine tarzıyla dikkat çekti

Sibel Can, “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliği kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Annesini izlemeye gelen Engincan Ural terlikleriyle dikkat çekti.

12.08.2016 09:07

Sibel Can, “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliği kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Nur Yerlitaş imzalı iki farklı elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan Can, gece boyunca sevilen şarkıları seslendirdi. 

sibel can

Çocuklarım sayesinde keşfettim
Sanatçının konserinde ünlü konukları da vardı. Ayla Çelik’le “Bağdat” şarkısında düet yapan Sibel Can, kariyerinde bir ilke de imza attı ve rap söyledi. “Günah Benim Suç Benim” şarkısıyla yıldızı parlayan Eypio-Burak King ikilisini sahnesinde ağırlayan Can, onlarla düet yaptı. Eypio, şarkı sonrasında “En son bu kalabalığı sünnetimde görmüştüm, o da toplu törendi” sözleriyle güldürdü.

sibel can

Sanatçı, konser öncesi düzenlediği basın toplantısında Eypio ve Burak King’i nasıl keşfettiğini şöyle anlattı: “Engincan, Melisa ve Emir, bana uzun zamandır diyordu ki; ‘Bir grup var, dinlemen lazım’. Youtube’da 100 milyonun üzerinde izlenmişler, saatte 100 bin kişi dinliyormuş. Bir öğrendim; Eypio ve Burak King. Onlarla birlikte ilk defa sahnede rap yapacağım.” 

engincan ural

Sibel Can, Açıkhava'da konser verdi
Sibel Can, konserine “Harbiye Açıkhava, bir sanatçı için çok kıymetlidir. Ben her konserimde çok heyecanlanıyorum. Dün gece de hiç uyumadım” diyerek başladı. Sibel Can, Ayla Çelik’i sahneye davet ederek Çelik’in “Bağdat” şarkısında düet yaptı. 

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, konsere 2 bin 900 lira değerindeki Gucci marka tüylü terlikleriyle geldi. 

Yorumlar | 0
üye profil