Engin Polat: Randevu bulmakta zorluk çekecekler

Başarılı İş İnsanı Engin Polat, 2021 yılı için kozmetikte yükseliş dönemi olacağı iddiasında bulundu. Bu iddiasını “İnsanlar pandemi döneminde evde kalmak zorunda olduğundan dış görünüşüne pek dikkat etmedi. Ama normalleşme sürecine girdiğimiz anda güzellik merkezleri ve kuaförlerde randevu bulmakta zorluk çekecekler. Çünkü toplum içine karışmak için kendilerine çeki düzen vermek isteyecekler. Dolayısı ile kozmetik ürünlerinin satışında da büyük bir artış olacak. Bütün bunları bir araya getirdiğimizde 2021 yılı, kozmetikte yükseliş dönemi olacak" şeklindeki sözleriyle destekledi.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2021 11:35
Değiştirme Tarihi: 18.05.2021 11:35
Engin Polat: Randevu bulmakta zorluk çekecekler

Başarılı iş insanı Engin Polat, eşinin de işi olan kozmetik sektöründe faaliyet gösteriyor ve önemli yatırımlarını yine bu sektöre de yaptı. Şimdilerde bir medikal markanın patentini alarak üretimine başlayan ünlü iş insanı, markasıyla da kozmetik pazarına hızlı girdi.

Yeni kozmetik markası hakkında konuşan Engin Polat, “Yeni bir markayla kozmetik ürünleri pazarına girdik. Markamızın adı altında ürettiğimiz tüm ürünler, Avrupa kalitesinde ve çok etkili" dedi.