Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Engin Altan Düztayan 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı

Engin Altan Düztayan 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan 15 Temmuz darbe gecesi yaşadıklarını Günaydın'dan İlker Gezici'ye anlattı. FETÖ'nün hain darbe girişimi sırasında Londra'da olan Düzyatan Türkiye'de olsam o gece sokaklarda koşardım dedi.

09.10.2016 11:27

Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan 15 Temmuz darbe gecesi yaşadıklarını Günaydın'dan İlker Gezici'ye anlattı. FETÖ'nün hain darbe girişimi sırasında Londra'da olan Düzyatan "Türkiye'de olsam o gece sokaklarda koşardım" dedi.

Engin Altan Düzyatan, oyunculuk kariyerinde sadece jön olarak kalmadı, TRT 1'de yayınlanan 'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle dönem işlerinde de yer alabilecek potansiyeli olduğunu gösterdi. "BEN DE SOKAKLARA KOŞARDIM" 15 Temmuz'daki hain darbe girişimi sırasında Londra'da olduğunu belirten Düzyatan "O gün Londra'daydım. Yaşananlara inanamadım. 'Allahtan oradaydın' diyorlar bana, ama inanın oradayken de çok rahat değildim. Fiziken oradaydım ama aklım buradaydı ve çok huzursuz oldum. Oradayken de 'Keşke Türkiye'de olsam' diyorsunuz. Çünkü tüm sevdikleriniz burada, vatanınız burada. İnsanlar sokaklarda... Burada olsaydım ben de sokaklara koşardım. Halkın gösterdiği kahramanlık bize inanılmaz gurur yaşattı. Memleket elden gidiyordu gerçekten. Halk muhteşem bir dirayet gösterdi." şeklinde konuştu. "HELAL SANA DAMAT"Bu açıklamalarının ardından Ender Alkoçlar, kızı Neslişah Alkoçlar ile 2014 yılının Ağustos ayında dünyaevine giren damadı Engin Altan Düzyatan'a sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı. Damadının bu sözlerini instagram'da paylaşan işadamı, "Helal sana damat, Ne mutlu Türküm diyene!" dedi.

HALKIMIZIN KAHRAMANLIĞI BENİ ÇOK GURURLANDIRDI
Yorumlar | 0
üye profil